Oprogramowanie

Recenzja Super73 S2: ​​Ebike zabawny, ale przerażający

Ale to się działo. W kółko, rower był na pełnym gazie lub przestałem pedałować, ale rower nie przestawał przyspieszać. Innym razem pedałowałem i nagle nie otrzymywałem mocy, dopóki nie pstryknąłem przepustnicy, co ponownie włączyło wspomaganie elektryczne. Wszędzie zachowywał się nieswojo, co oznaczało napiętą jazdę do domu.

Na zatłoczonym skrzyżowaniu byłem na czerwonym świetle, kiedy motocykl nagle rzucił mnie na tłum pieszych na przejściu dla pieszych. Na szczęście złapałem go hamulcami, zanim kogokolwiek przewróciłem. Zrobiłem kilka badań, aby sprawdzić, czy inni klienci S2 mają ten sam problem. Rzeczywiście, na wielu forach ludzie zgłaszali te same problemy z przepustnicą. Ten problem nie pojawiał się przez kilka pierwszych tygodni, kiedy miałem rower, ale wszystkie te przejażdżki odbywały się po suchych drogach. Gdy po raz pierwszy wjechałem na mokrą drogę, usterki pojawiły się w ciągu 15 minut.

Inżynierowie Super73 twierdzą, że nie mogli odtworzyć problemu na moim rowerze testowym, kiedy go odesłałem, ale podejrzewali, że wymaga aktualizacji oprogramowania układowego. Firma twierdzi, że słyszała o podobnych problemach, ale aktualizacja oprogramowania układowego powinna je rozwiązać.

Pozostaję sceptyczny. Jeśli jest to problem z oprogramowaniem układowym, dlaczego miałby się zdarzać tylko wtedy, gdy drogi są mokre? To sprawia, że ​​podejrzewam, że kontroler nie jest wystarczająco wodoodporny, ale nie mogę tego powiedzieć definitywnie. Zapytałem firmę, czy przetestowała rower w mokrych warunkach, ale nie potwierdziła tego ani nie zaprzeczyła.

Wszystko wyposażone

: Super73

Trudno jest ominąć te niebezpieczne usterki, ale reszta roweru jest dobrze zbudowana. Super73 nie oszczędzał na szczegółach. Wszystkie kable i przewody z kierownicy są poprowadzone przez ramę, co nadaje rowerowi schludny, czysty wygląd. Reflektor LED jest ogromny i niesamowity do oświetlania drogi w ciemną noc (630 lumenów!), A zintegrowane tylne światło LED jest trudne do przeoczenia. Metaliczna biała farba jest również bardzo miłym akcentem, ale można ją również uzyskać w kolorze czarnym lub metalicznej stali.

Fotel w stylu motocyklowym jest wygodny, ale nie można go regulować i jest nieco niski na wysokości 31 cali. Super73 twierdzi, że rower pasuje każdemu o wzroście od 5’1 “do 6’8”. Mam 5’10 “i już czułem się jak niedźwiedź siedzący przy szkolnej ławce. Istnieje aplikacja na smartfony, która łączy się z rowerem, ale w przeciwieństwie do marek takich jak VanMoof, nie musisz jej używać do jazdy na rowerze. To dobrze, rzadko chcę zawracać sobie głowę czymś więcej niż ekranem LCD na kierownicy.

S2 to fajny rower – taki z ogromną mocą i wydaje się, że powinien kosztować więcej niż 2695 $ ceny wywoławczej. I dobrze się bawiłem, jeżdżąc na nim… dopóki tego nie zrobiłem. Super73 miałby w rękach godny polecenia rower, gdyby mógł wyeliminować problemy z przepustnicą i zaoferować przedni błotnik, który faktycznie działa.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook