Oprogramowanie

Recenzja trójkąta miłosnego Satisfyer: wibrator i urządzenie ssące za 50 USD

Nie jestem często zachwycony niedrogimi zabawkami erotycznymi w kieszonkowych rozmiarach. „Niedrogie” to zwykle inne słowo określające mierny. Wibrator i przyssawka Love Triangle firmy Satisfyer – lub jak mój partner i ja czule to nazywamy „empanada” – obala te trendy. Jest zaskakująco mocny, ale także cichy, dyskretny i tak mały, że zmieści się w kieszeni (tak, nawet w niezwykle malutkich kieszeniach damskich dżinsów). Ale to tylko 50 dolców.

Fantastyczna zabawka za 50 dolarów na papierze brzmi jak nonsens. Film-flam. Byłem sceptyczny od chwili, gdy się pojawił, ale jeśli nauczyłem się jednej rzeczy o trójkącie miłosnym, to jest to: nie lekceważ tej pikantnej małej empanady.

Popołudniowa rozkosz

Masturbacja to cudowna ucieczka w południe. Może uspokoić zaciskające się supełki frustracji w pracy i przerwać powtarzanie się kolejnego tygodnia w domu. Zastanów się nad podniesieniem zabawki i spędzeniem ze sobą trochę czasu. Gorąco polecam.

Podobnie jak połączenie Pizza Hut i Taco Bell, trójkąt miłosny to nie tylko wibrator lub zabawka do ssania. To jest jedno i drugie. Ma wewnętrzny silnik do generowania wibracji tak silnych, jak można by się spodziewać po mniejszych wibracjach, takich jak wibrator do szminki lub pocisk, ale ma również zasysanie impulsu powietrza.

Zasysanie impulsowe powietrza porusza wewnętrzną membranę w górę iw dół, aby wytworzyć wysokie i niskie ciśnienie, gdy mała dysza jest dociskana do części ciała. Jest to podobne do uczucia partnera delikatnie ssącego skórę i często porównywane do stymulacji ustnej. Technologia jest niesamowita i miejmy nadzieję, że to przyszłość zabawek erotycznych dla osób z łechtaczką. W trójkącie miłosnym jest to po prostu przycisk „natychmiastowy orgazm”, który jest jeszcze lepszy dzięki wibracjom.

: Satisfyer

Model, który otrzymaliśmy do testów jest biały ze złotymi akcentami. Jest wodoodporny, elegancki, gładki i przyjemny. Korpus jest wykonany z miękkiego w dotyku tworzywa TPU, a część biznesowa, mała dysza ssąca, to bezpieczny dla ciała silikon. Wygląda prawie jak produkt Apple i ma też pewne wady. Jego trzy przyciski nie są oczywiste. Te faliste małe kreski nie zawsze robią to, co myślisz, że robią, więc pamiętaj, aby przeczytać instrukcje.

Jest do tego aplikacja

Aplikacja telefoniczna Satisfyer łączy się z zabawką przez Bluetooth. Po sparowaniu możesz robić różne rzeczy. Możesz tworzyć własne wzorce wibracji i ssania do przechowywania w aplikacji i sterować zabawką relacja na żywo przesuwając palcami w górę iw dół po ekranie – moja ulubiona funkcja. To świetna zabawa, gdy Twój partner może używać zabawki, podczas gdy Ty kontrolujesz ją za pomocą telefonu. Powinieneś mieć kilka godzin włączania i wyłączania, zanim będzie wymagał ładowania.

Możesz także użyć aplikacji do powiązania intensywności wibracji i ssania z dźwiękami otoczenia lub muzyką z listy odtwarzania Spotify lub Apple Music w telefonie. Ta funkcja nie działa szczególnie dobrze. Muzyka jest odtwarzana przez głośniki telefonu, ale musi być dość głośna, aby naprawdę się zarejestrować i wibrować. Nawet wtedy nie radzi sobie dobrze. Lepiej jest odtwarzać muzykę z telefonu i ręcznie sterować trójkątem miłosnym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook