Nowości

Recenzja Ultimate Ears Fits: The Comfiest Earbuds Around

Czy biegasz maraton lub oglądanie Wandavision w łóżku komfort jest najważniejszy, jeśli chodzi o bezprzewodowe słuchawki douszne. Dobrze dopasowana para jest nie tylko mniej denerwująca, ale odpowiednie uszczelnienie ma również dramatyczny wpływ na jakość dźwięku słuchawek.

Inżynierowie Ultimate Ears wiedzą co nieco o świetnie dopasowanych wkładkach dousznych. Firma od lat produkuje na zamówienie słuchawki dla światowej sławy muzyków występujących na scenie. Nowe kroje przynoszą każdemu smak tego indywidualnego życia.

Wsuń słuchawki do uszu, a następnie wykonaj serię szybkich monitów w aplikacji, a światło ultrafioletowe wewnątrz słuchawek włączy się, dopasowując każdą stronę do przewodów słuchowych. Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, ale tak nie jest. Używam mojej samodzielnie uformowanej pary od miesięcy i są to najwygodniejsze bezprzewodowe słuchawki douszne, jakie kiedykolwiek testowałem.

Formowanie pąków

Pasowania wyglądają jak AirPods z częścią douszną przesuniętą do połowy w dół wspornika. Rurka na zewnątrz każdego pączka trzyma przyciski dotykowe, mikrofony i inne komponenty, a przetwornik siedzi bliżej końcówek usznych niżej.

Może wydawać się dziwne, aby umieścić końcówki uszne na środku łodygi, ale ten punkt mocowania sprawia, że ​​pozostają lepiej wyważone w moich uszach niż słuchawki Apple AirPods, które z czasem mają tendencję do pochylania się w kierunku podłogi.

Pasuje Ultimate Ears.

: Ultimate Ears

Powinienem cię ostrzec przed zapachem. Same końcówki są zapakowane (aby zapobiec przedwczesnemu zgrzytaniu), ale odłamać pieczęć i będzie pachnieć jak wnętrze gabinetu dentystycznego. Zapach szybko się ulatnia po procesie formowania.

Dopasowanie słuchawek do indywidualnych potrzeb jest tak proste, jak odpięcie końcówek, włożenie ich do uszu i otwarcie aplikacji Ultimate Ears Fits. Monity w aplikacji podpowiedzą Ci, co robić i kiedy. Końcówki douszne zaświecą się – gdy światło ultrafioletowe reaguje z nieformowanymi końcówkami, aby je utwardzić – i poczujesz, jak pąki nagrzewają się w twoich uszach. Sześćdziesiąt sekund później gotowe.

Etui ładujące o owalnym kształcie jest równie ergonomiczne. Jest większy niż niektóre inne (aby pomieścić duże, specjalnie uformowane nauszniki), ale nie jest tak duży, że nie zmieści się z łatwością do średniej wielkości kieszeni lub torebki.

Świetny dźwięk

Świetna, specjalnie dopasowana uszczelka oznacza, że ​​dzięki pasowaniom uzyskasz niesamowitą pasywną redukcję szumów. Wsuń pąki do uszu, a redukują one dźwięk świata zewnętrznego przynajmniej tak dobrze, jak Jabra Elite 85t i inni konkurenci z aktywną redukcją szumów.

Uszczelka ma również inną zaletę: świetne brzmienie basów. Pasowania brzmią tak, jakby schodziły niżej i miały bardziej autorytatywny dół niż konkurenci o podobnej cenie, co ma sens, biorąc pod uwagę to, jak dobrze pasują. Nawet przy tych samych przetwornikach, lepsze uszczelnienie prawie zawsze oznacza lepszy dźwięk.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook