Gry

Recenzja Vizio M-Series Quantum: najlepszy telewizor poniżej 500 USD

Kolory również wydawały się dokładne, szczególnie w trybie kalibracji telewizora, w którym trzymałbym go we wszystkich środowiskach oglądania, z wyjątkiem gier. Wiele telewizorów nie zawsze wygląda idealnie od razu po wyjęciu z pudełka, ale Vizio wykonał świetną robotę.

Wygląda jak telewizor

: Vizio

Fizycznie nie ma o czym mówić. Seria M Quantum ma wąskie, czarne ramki i ma zaledwie kilka cali grubości. Podobnie jak większość nowoczesnych modeli Vizio, ma eleganckie nóżki na cokole, które wystają do krawędzi telewizora, co oznacza, że ​​będziesz chciał go zamontować na ścianie lub upewnić się, że konsola telewizyjna jest wystarczająco mocna.

Właściwie podoba mi się to, że seria M nie jest tak cienka, jak niektóre inne nowoczesne telewizory. Moim zdaniem jedyny raz, kiedy zauważysz grubość telewizora, to kiedy go montujesz. Lubię mieć dobrą przyczepność po bokach serii M.

Pilot jest równie praktyczny, zaokrąglony batonik z łatwymi skrótami do Netflix, Amazon Prime Video, Redbox i dwóch innych usług, z których prawdopodobnie nigdy nie będziesz korzystać. Jak wiele pilotów, ma więcej przycisków niż potrzebuje. Dogodnie, z czterech portów HDMI telewizora, jeden to port HDMI eARC, do którego podłączyłem soundbar Vizio Elevate. To sprawia, że ​​kontroler telewizora natychmiast może regulować głośność, więc nie potrzebujesz pilota do swojego systemu dźwiękowego.

Interfejs Smartcast Vizio rozwinął się w ciągu ostatnich lat w całkiem niezły ekosystem, w dużej mierze dzięki szerokiej integracji z Google Chromecast i Apple Airplay. Wszystko, czego nie możesz znaleźć w sklepie z aplikacjami Vizio, prawie zawsze możesz przesłać na telewizor z aplikacji lub przeglądarki za pomocą tych systemów.

Nie mogłem znaleźć aplikacji dla HBO Max, kiedy chciałem spróbować obejrzeć Zak Snyder’s Liga Sprawiedliwych wycięty niedawno, więc po prostu odrzuciłem go z telefonu w wysokiej jakości. Teraz, gdy Netflix mnie przekonał, planuję zrobić to samo z tegorocznym sezonem Formuły 1 za pośrednictwem aplikacji telewizyjnej Formuły 1.

TCL używa Roku OS, co daje mu ogólną przewagę w wyścigu systemów operacyjnych TV. Roku jest równie łatwy do przesyłania strumieniowego i ma lepsze (i bardziej rozbudowane) aplikacje i integrację głosową. Wbudowany Chromecast zapewnia pewną elastyczność, ale w pewnym momencie prawdopodobnie będziesz potrzebować Roku, Google TV lub innego z naszych ulubionych urządzeń do strumieniowego przesyłania telewizji.

Niedrogi luksus

: Vizio

Niewiele jest telewizorów, które wyglądają o wiele lepiej niż Quantum z serii M, które są warte dodatkowych pieniędzy. ty mogą wydać kilkaset dolarów więcej na serię TCL 6. Zapewnia to podświetlenie w większej liczbie stref dzięki technologii Micro LED. Lub możesz wydać tysiąc dolarów na Vizio OLED, w którym każdy piksel ma własne podświetlenie.

Te bardziej wyszukane telewizory Micro LED lub OLED będą wyglądać nieco lepiej, ale możesz nie zauważyć wystarczająco dużo, aby uzasadnić koszty. Jeśli nie kupujesz 4K Blu-Rays, nie posiadasz zupełnie nowej konsoli do gier lub nie planujesz zbudować prawdziwego kina domowego, możesz po prostu chcieć zdobyć takie Vizio.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook