Nowości

Recenzja Whoop Strap 3.0: tylko dla zapalonych sportowców

Każdy to ma jeden przyjaciel, który dostał naprawdę zgrane w kwarantannie. Sami w kuchni pieczołowicie przygotowywali miski smażonych na patelni sałatek z łososia z szalotką, ciecierzycą i rukolą; przytulanie się do łóżka każdej nocy na spokojny, ponad ośmiogodzinny sen; i spędzał długie, samotne weekendy przemierzając setki mil pieszo lub na rowerze.

Ta osoba prawdopodobnie nosi lub myślała o noszeniu paska Whoop. Ten pozbawiony ekranu, dyskretny zespół został opracowany na Uniwersytecie Harvarda, gdzie założyciel Will Ahmed był kapitanem drużyny uniwerek w squasha. Od tego czasu był używany przez wszystkich, od NFL i Steph Curry po Navy SEALs. Posiada dwie diody LED i akcelerometr, który śledzi dane biometryczne, takie jak dane dotyczące snu, częstość oddechów i zmienność tętna, aby uzyskać zastrzeżone pomiary obciążenia i regeneracji w celu uzyskania optymalnych wyników sportowych.

Ale bardziej niż jakikolwiek inny monitor fitness, który testowałem, Whoop Strap wyznacza jasną granicę między tymi, którzy lubią ćwiczyć, a tymi, którzy relacja na żywo ćwiczyć. Ma to sens tylko wtedy, gdy jesteś już bardzo doświadczonym sportowcem lub masz solidny system treningu uzupełniającego. Większość z nas – zwłaszcza w środku globalnej pandemii, katastrofy ekologicznej i katastrofy gospodarczej – prawdopodobnie nie odniesie korzyści z tego paska i to jest w porządku.

Bezpłatnie przy zakupie

Nawet model biznesowy Whoop różni się od każdego innego urządzenia do monitorowania kondycji, którego wypróbowałem. Zamiast co roku wydawać stopniowo różne wersje tego samego trackera, Whoop aktualizuje swój prosty sprzęt tylko w razie potrzeby. Obecna iteracja, Strap 3.0, ma lepszą żywotność baterii (do 5 dni), Bluetooth do łączenia się z rowerami i innymi urządzeniami oraz nowe opaski ProKnit, które są niesamowicie wygodne.

: Whoop

Sam pasek jest bezpłatny, ale aby zobaczyć korzyści, potrzebujesz członkostwa Whoop. Zaczyna się od 30 USD miesięcznie lub 18 USD miesięcznie z 18-miesięcznym zobowiązaniem. Oprócz paska 3.0 otrzymujesz również dostęp do zaawansowanych analiz firmy i „zespołów” Whoop, które są zorganizowane w oparciu o Twoje zainteresowania (dołączyłem do Road Runners i Women 30-40).

Jakość wykonania czujnika i paska jest niezła. Opaski ProKnit są wyjątkowo miękkie, występują w różnych kolorach i można je łatwo przewlec przez klips i wymieniać. Powinieneś nosić pasek około cala powyżej nadgarstka i na tyle ciasny, że trudno jest wsunąć pod niego palec; jest również zoptymalizowany do pracy w dowolnym miejscu, od nadgarstka po biceps. To, co było nieprzyjemnie napięte pierwszego dnia, wkrótce stało się niezauważalne.

Najmądrzejszą cechą jest odłączany akumulator, który można wsunąć tuż nad górną część czujnika. Nie ma potrzeby zdejmowania paska z nadgarstka, aby go naładować, ale to niekoniecznie oznacza, że ​​będziesz pamiętać o ponownym włożeniu baterii. Na szczęście możesz po prostu kupić dodatkowe baterie (30 USD), aby włożyć je, aby nigdy nie stracić minutę śledzenia danych.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook