Różności i nowinki technologia

Recenzja Windmill AC: Klimatyzator, który może działać przez cały rok

Mój dom nie posiadają centralną klimatyzację. Każdego roku, podczas bagnistych tygodni lata, wyciskam z szafy w korytarzu głośny, ogromny, niezręczny, brzydki klimatyzator. Wtykam ją w okno sypialni moich dzieci, krzywię się za każdym razem, gdy ją włączam, i codziennie sprawdzam prognozę, żeby zobaczyć, kiedy będę mógł ją ponownie schować.

Latem ubiegłego roku firma Windmill wysłała mi egzemplarz testowy swojego klimatyzatora. Zanim mogłem napisać recenzję, wyprzedały się, a przewidywany czas wysyłki w przypadku zamówień przedpremierowych był opóźniony o ponad rok. Firma w końcu ponownie akceptuje zamówienia w przedsprzedaży i sprzedaje teraz bezpośrednio przez Home Depot. Jeśli potrzebujesz ochłodzić sypialnię lub pokój zabaw, proponuję wskoczyć po nim. Działa, jest łatwy w instalacji i niedrogi.

Najlepsza część? To jest tak atrakcyjne, że ja właśnie zdałem sobie sprawę, że zostawiłem go zamontowanego na cały rok bez odliczania co sekundę, aż mogłem go usunąć. To chyba najlepsza rekomendacja, jaką mogę udzielić.

Śmieszny rozmiar

: Windmill Air

Klimatyzatory zwykle mierzą moc w brytyjskich jednostkach termicznych. Na każdy metr kwadratowy powierzchni mieszkalnej potrzeba około 20 BTU, uwzględniając takie czynniki, jak wysokość sufitu w pomieszczeniu, ilość światła słonecznego wpuszczanego przez pomieszczenie oraz liczba osób w pomieszczeniu i przez jaki czas.

Przy 8300 BTU Windmill znajduje się na słabszym końcu spektrum. To sprawia, że ​​jest to dobry rozmiar i pojemność dla sypialni moich dzieci o wymiarach 10 x 15 stóp, zwłaszcza, że ​​moje dzieci są nadal dość małe. Nie jest wystarczająco mocny do salonu, ale jego cena jest bardzo rozsądna. Kosztujący 395 USD jest nadal tańszy niż jego znacznie brzydsi konkurenci, jak jednostka LG, którą dla nas zastąpiła.

Będziesz potrzebować przesuwnego, podwójnie rozwieranego okna o wysokości co najmniej 14 cali i szerokości od 23 do 37 cali. Waży około 60 funtów, co mnie zdziwiło, ponieważ nie miałem żadnych problemów z podniesieniem go, aby go zainstalować. W przejrzystym przewodniku instalacyjnym firmy podaje się budżet około 45 minut na instalację, ale zajęło mi to mniej niż 15, nawet biorąc pod uwagę czas spędzony na cięciu i zakładaniu izolacji.

Prawdopodobnie najpierw zauważysz, jak wlot znajduje się na przednim panelu wiatraka, a wypływ przez górę. Naprawdę doceniam ten projekt. Nie możesz kierować zimnego powietrza bezpośrednio na pocący się tułów, ale wydaje się, że krąży ono szybciej i pozwala nam efektywniej wykorzystać przestrzeń sypialni. Stolik rzemieślniczy mojej córki znajduje się bezpośrednio pod oknem, a Wiatrak nie rzuca jej w oczy ani nie zdmuchuje wszystkich serc z kolorowego papieru.

Elementy sterujące urządzenia znajdują się na górze i są to kilka małych, oznaczonych przycisków pod zanikającym panelem LED. Możesz ustawić temperaturę automatycznie lub ręcznie ustawić prędkość i tryb wentylatora, niezależnie od tego, czy jest to Cool, Fan czy Eco (gdzieś pomiędzy). Jest też mały pilot, ale moje dzieci i ja go prawie natychmiast straciliśmy. Obsługuje Asystenta Google lub Alexę do sterowania głosowego, ale częściej korzystam z aplikacji na telefonie, zwłaszcza że zwykle wyłączam urządzenie zdalnie po ochłodzeniu się dnia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook