Różności i nowinki technologia

Reddit Talk jest konkurentem Clubhouse dla subredditów

Reddit zaprezentował w poniedziałek swoje podejście do społecznościowego produktu audio podobnego do Clubhouse, o nazwie Reddit Talk. Firma nalicza poniedziałkowe ogłoszenie jako „zapowiedź” i jeśli chcesz wypróbować je, gdy będzie gotowe, możesz umieścić się na liście oczekujących.

Opierając się na opisie Reddit i zdjęciach udostępnionych przez firmę, Reddit Talk wygląda bardzo podobnie do Clubhouse, Twitter Spaces i innych społecznościowych produktów audio. Według Reddita, rozmowy będą „toczyć się” w subredditach.

Nowa funkcja Talk w Reddit.
: Reddit

Podczas początkowych testów tylko moderatorzy subreddita będą mogli zainicjować rozmowę, a gospodarze Talk będą mogli zapraszać, wyciszać i usuwać prelegentów. Chociaż tylko mody mogą rozpocząć Talks na początku, każdy na iOS i Android może ich słuchać.

Narzędzia modów Reddit Talk.
: Reddit

Firma twierdzi, że „testuje sposoby” dla gospodarzy, aby dostosować wygląd Talks za pomocą emotikonów i różnych kolorów tła, a użytkownicy będą mogli również zmieniać swój awatar.

Reddit dołącza do Twittera, Slacka, Discorda, LinkedIn i Spotify, ogłaszając społeczną funkcję audio. Mashable Pierwsza wiadomość, że Reddit pracuje nad funkcją społecznościowego audio 9 kwietnia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook