GryRTV

Remake Demon’s Souls jest dziś w najniższej cenie w historii w B&H Photo

Świąteczny sezon zakupowy w pełni; Jeśli nadal szukasz prezentów, które możesz podarować bliskim, a nawet sobie, jest jeszcze wiele okazji do rozważenia. Dzisiejsze najlepsze oferty obejmują historycznie niskie ceny w kilku kategoriach, w tym 20 USD natychmiastowych oszczędności na jednej z najlepszych (nie ja) wyłączności na konsole PS5, najlepszą cenę w historii bezprzewodowych słuchawek Jabra 75t oraz Shield TV Pro firmy Nvidia za tak niską cenę. jako 179 USD.

Kup remake Demon’s Souls za jedyne 50 $

PS5 może być teraz trudne do znalezienia, ale jeśli jesteś jednym z nielicznych szczęśliwców, którzy posiadają konsolę nowej generacji, okres świąteczny to świetny czas, aby zacząć budować swoją bibliotekę nowej generacji. W B&H Photo możesz pobrać plik Remake Demon’s Souls za jedyne 50 USD (zwykle 70 USD).

Remake Demon’s Souls

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Remake gry z 2009 roku Dusze Demona by FromSoftware, przebudowany od podstaw przez Bluepoint Games.

Shield TV Pro firmy Nvidia, na którym można uruchomić GeForce Now, kosztuje 179 USD

Nvidia’s Shield TV Pro to jeden z bardziej wielowymiarowych odtwarzaczy multimedialnych. Ten dekoder Android TV nie tylko umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych, ale także pełni funkcję serwera Plex. Jeśli lubisz gry w chmurze, to urządzenie obsługuje również usługę GeForce Now firmy Nvidia. Możesz go kupić już za 179 USD w B&H Photo lub 180 USD w Amazon i Best Buy.

Nvidia Shield TV Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Urządzenie Nvidia z systemem Android TV umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów i programów telewizyjnych oraz oferuje obsługę usługi gier w chmurze GeForce Now firmy Nvidia.

Solidne laptopy do gier już za 1200 USD

Imponujący laptop gamingowy Asus ROG Zephyrus G14 wrócił do najniższej ceny 1200 USD w Best Buy. Ta konfiguracja obejmuje procesor AMD Ryzen 9, kartę graficzną RTX 2060 Max-Q, 1 TB pamięci SSD i odświeżany wyświetlacz 120 Hz. To nasz ulubiony laptop do gier roku, a ta wyprzedaż sprawia, że ​​jest jeszcze bardziej atrakcyjny.

Asus ROG Zephyrus G14

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

ROG Zephyrus G14 to zadziwiająco wydajny laptop do gier. Jego procesor AMD Ryzen 9 i RTX 2060 Max-Q zapewniają potężną, płynną grafikę w grach dzięki wyświetlaczowi z częstotliwością odświeżania 120 Hz, a jednocześnie są zaskakująco wydajne w innych zadaniach.

Możesz kupić Razer Blade 15 z GPU RTX 2060, wyświetlaczem 144 Hz 1080 i procesorem Intel Core i7 dziesiątej generacji za 1350 USD w Amazon i Best Buy. Normalnie ta konfiguracja kosztowałaby cię z powrotem 1800 $.

Razer Blade 15

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Blade 15 jest podstawowym laptopem do gier Razer, ale nadal ma opcje z najwyższej półki i poradzi sobie z prawie każdą grą AAA, którą możesz na niego rzucić. Może być skonfigurowany z maksymalnie RTX 2070 Max-Q GPU i wyświetlaczem OLED 4K, ale uważamy, że model z GPU RTX 2060 i wyświetlaczem 144 Hz 1080p jest najlepszą opcją.

Jabra Elite 75t są w najniższej jak dotąd cenie 120 USD

Bezprzewodowe słuchawki douszne Jabra Elite 75t to doskonała i wygodniejsza alternatywa dla użytkowników Androida lub osób, które nie preferują uniwersalnego rozmiaru słuchawek AirPods firmy Apple. Możesz kupić słuchawki douszne za 120 USD w Amazon i Best Buy, 60 USD od ich zwykłej ceny detalicznej.

Jabra Elite 75t

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Następca bezprzewodowych wkładek dousznych 65t, które mają nowy wygląd, lepszą żywotność baterii i zauważalnie lepszą jakość dźwięku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook