Gry

Resztki, których nie możesz zjeść: oferty w Czarny piątek, które nadal możesz zdobyć

W ten weekend możesz cieszyć się ostatnimi resztkami – nie resztkami Święta Dziękczynienia. (Wciąż nie widać końca dla tych w moim domu). Mówię o ofertach pozostałych po Czarnym Piątku i Cyberponiedziałku. To względna susza w porównaniu z liczbą sprzedaży, którą widzieliśmy w zeszły weekend w samym środku tego wszystkiego, ale nadal możesz uzyskać jedne z najlepszych tegorocznych cen na słuchawki, gry wideo i inteligentne głośniki.

Oto najlepsze oferty w tym tygodniu.


Słuchawki

Słuchawki z prawdopodobnie najskuteczniejszą technologią redukcji szumów i najlepszą jakością dźwięku w tej cenie to Sony WH-1000XM4. Podczas Czarnego Piątku spadły do ​​278 USD, ale ich obecna cena 298 USD jest nadal dobrym zakupem, jeśli to przegapiłeś.

Cena Samsung Galaxy Buds Live powróciła do umowy w Czarny piątek, którą widzieliśmy w zeszłym tygodniu. W Woot kosztują 110 USD, co odpowiada najniższej jak dotąd cenie, i możesz mieć do wyboru kolor. Te dotrą do Bożego Narodzenia.

Samsung Galaxy Buds Live

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Niekonwencjonalne bezprzewodowe słuchawki douszne Samsunga mają kształt fasoli, ale zapewniają potężny dźwięk i mają długą żywotność baterii.


Inteligentne głośniki

Sonos One (2.generacja) kosztuje 40 USD od pierwotnej ceny 200 USD w Best Buy, Amazon i za pośrednictwem samego Sonos. Ten model jest wyposażony w mikrofony do obsługi inteligentnego asystenta (Asystent Google, Alexa) i będzie działał samodzielnie lub połączony przez Wi-Fi z innymi głośnikami Sonos.

Sonos One

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Sonos One jest podstawowym inteligentnym głośnikiem w systemie Sonos i wydobywa zaskakującą ilość dźwięku z niewielkich rozmiarów.

Nowa linia inteligentnych głośników Echo firmy Amazon, która została wydana jesienią tego roku, otrzymała ostatnio duże rabaty, a być może najbardziej atrakcyjne z punktu widzenia wartości jest sferyczna kropka Echo za 29 USD.

Amazon Echo Dot (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Czwarta generacja Echo Dot ma bardziej kulisty kształt niż rzeczywista kropka.


Gry wideo

Jeśli nie zarejestrowałeś się jeszcze w Xbox Game Pass, Microsoft oferuje trzymiesięczną subskrypcję usługi Game Pass Ultimate (łączącej Xbox Live, Game Pass na konsolę, PC i Androida przez xCloud) za jedyne 1 USD za pośrednictwem swojej strony . Od kiedy EA Play dołączył do Game Pass, jest teraz jeszcze więcej gier do grania.

  • Yakuza: Like a Dragon spadł do 35 USD na PS4 i Xbox One w Amazon i Best Buy. Kopia Xbox One zapewni Ci bezpłatną aktualizację do wersji Xbox Series X / S, jeśli posiadasz jedną z konsol Microsoft nowej generacji.
  • FIFA 21 to 25 $ w GameStop (zwykle 60 $), najniższe jakie było. Jeśli kupisz wersję PS4 i zaktualizujesz ją do PS5, otrzymasz bezpłatnie wersję następnej generacji do FIFA 22 wydania.

Różne oferty

Jeśli jesteś członkiem Target Circle (rejestracja jest bezpłatna), możesz otrzymać jednorazową 10-procentową zniżkę na zakup karty podarunkowej Target do soboty 5 grudnia. Zobaczysz ofertę w lewej górnej sekcji na stronie Target Circle Oferty. Zgodnie z warunkami, najwięcej, jakie możesz dziś zaoszczędzić, to 50 USD na karcie podarunkowej o wartości 500 USD. Dobra wiadomość jest taka, że ​​ta oferta jest ważna w sklepach stacjonarnych i online oraz nadaje się do dostarczania kart podarunkowych pocztą e-mail lub standardową pocztą.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook