Różności i nowinki technologia

Ring Video Doorbell Pro 2 wycieka z “ 3D Motion Detection ”

Amazon’s Ring ma tak wiele różnych wideodomofonów na rynku, że trudno jest ich śledzić, ale jeden z nich najwyraźniej ma duże szanse dzięki nowym funkcjom: właśnie wyciekł Ring Wi-Fi Video Doorbell Pro 2 wpis w Best Buy Canada, jak zauważył ZatzNotFunny.

Wygląda na to, że jest bezpośrednim następcą wysokiej klasy Ring Video Doorbell Pro w tej samej cenie 325 CA (około 250 USD), ale jest też pierwszym Ringiem, który przesyła strumieniowo wideo w rozdzielczości wyższej niż 1080p, z rozszerzonym „Head to Toe” 1536p zobacz ”, który„ pozwala Ci wyraźnie zobaczyć, kto jest u twoich drzwi ”. Oznacza to, że Amazon nadrabia zaległości w polu widzenia i rozdzielczości, które wprowadził dzwonek wideo Arlo pod koniec 2019 roku.

Nowy dzwonek do drzwi po prawej stronie wydaje się być krótszy i szerszy, ale prawie taki sam.

Jako właściciel Ring Video Doorbell Pro byłaby to pożądana funkcja: musiałem ustawić dzwonek pod kątem za pomocą dwóch różnych dodatkowych wsporników, aby móc zobaczyć paczki dostarczane na mój ganek. Ale bardziej intryguje mnie wzmianka o „wykrywaniu ruchu 3D”, co brzmi jak coś, czego mógłby użyć bezdotykowy dzwonek do drzwi, aby powiedzieć, że ktoś stoi tuż przed nim – i może ograniczyć fałszywe alarmy brzęczące w moim telefonie.

Oto reszta opisu produktu Best Buy:

Zauważysz również, że pochodzi z pozdrowieniami od Alexy – czymś, co Ring przyniósł do oryginalnego Video Doorbell Pro zaledwie kilka dni temu. Zwróć uwagę, że w przeciwieństwie do większości innych dzwonków Ring, modele Pro zazwyczaj nie są wyposażone w opcję wymiany baterii; musisz podłączyć je do potężnego transformatora dzwonkowego, który możesz mieć lub nie mieć w swoim domu. W styczniu Ring dodał również model przewodowy za 60 USD, jego najtańszy jak dotąd.

Strona Best Buy sugeruje, że może być dostępna 31 marca, chociaż zawsze powinieneś brać daty premiery na stronach wczesnych produktów z przymrużeniem oka.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook