Kryptowaluty

Robinhood ogranicza handel kryptowalutami, ponieważ Dogecoin rośnie o 300 procent

Robinhood zaczął ograniczać handel kryptowalutami dziś rano, podobnie jak cena żartobliwej kryptowaluty Dogecoin wzrosła o ponad 300 procent w ciągu 24 godzin. CNBC donosi, że użytkownicy Robinhood zaczęli zauważać natychmiastowe wpłaty na kryptowaluty, nie działały już w piątek rano, a firma potwierdziła, że ​​wprowadziła ograniczenia.

„Ze względu na nadzwyczajne warunki rynkowe tymczasowo wyłączyliśmy natychmiastową siłę nabywczą dla kryptowalut” – mówi rzecznik Robinhood w oświadczeniu dla CNBC. „Klienci mogą nadal korzystać z rozliczonych środków do kupowania kryptowalut. Będziemy nadal monitorować warunki rynkowe i komunikować się z naszymi klientami ”.

Cena Dogecoin w piątek rano.
: Coindesk

Dogecoin ożył w 2013 roku dzięki żartowi na Twitterze – grze na bitcoinie i memie doge. Jego cena zaczęła rosnąć wczoraj, a Dogecoin ma obecnie kapitalizację rynkową przekraczającą 7 miliardów dolarów dzięki ogromnemu wolumenowi transakcji w ciągu ostatnich 24 godzin.

Aktywność rynkowa i ograniczenia w ciągu ostatnich 24 godzin sprawiły, że Dogecoin stał się popularnym memem wśród inwestorów r / WallStreetBets. Dogecoin był stale spamowany na serwerze Discord WallStreetBets w ciągu ostatnich kilku dni.

Bitcoin również się rozwija, o prawie 20 procent w ciągu ostatnich 24 godzin. Dyrektor generalny Tesli, Elon Musk, również zmienił swój profil na Twitterze, dodając #bitcoin i tweetował „Z perspektywy czasu było to nieuniknione”.

Profil Elona Muska na Twitterze wspomina teraz o bitcoinach.

Najnowsze ograniczenia Robinhood dotyczące kryptowalut pojawiają się niecały dzień po tym, jak firma przeniosła się, aby ograniczyć swoim użytkownikom kupowanie lub handel dowolnymi popularnymi akcjami Reddit r / WallStreetBets, w tym GameStop ($ GME), AMC ($ AMC), BlackBerry ($ BB), Bed Bath & Beyond ($ BBBY), Nokia ($ NOK) i więcej.

Jest to posunięcie, które spotkało się z powszechną krytyką, a Google został zmuszony do uratowania jednogwiazdkowej oceny Robinhood w sklepie Google Play, usuwając prawie 100 000 negatywnych recenzji po tym, jak niezadowoleni użytkownicy zbombardowali aplikację. Robinhood twierdzi, że od piątku umożliwi „ograniczone kupowanie” akcji, takich jak GameStop.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook