Telefony

Roku przedstawia odtwarzacz strumieniowy Express 4K Plus i ładowalny Voice Remote Pro

Roku wprowadza dziś trio nowych urządzeń, na czele z nowym urządzeniem do przesyłania strumieniowego Express 4K Plus za 39,99 USD. Wysyłka w połowie maja Express 4K Plus w zasadzie zastępuje Roku Premiere jako podstawowy odtwarzacz 4K firmy. Ma teraz szybszy procesor, dwuzakresowe Wi-Fi i zwiększoną pamięć wewnętrzną. Ponadto Roku mówi, że możesz teraz podłączyć adapter Micro-USB-to-Ethernet, jeśli wolisz połączenie przewodowe. Express 4K Plus jest także pierwszym odtwarzaczem Roku obsługującym HDR10 +, który pojawi się również na Roku Ultra po przyszłej aktualizacji oprogramowania.

Rozproszony odtwarzacz „Express 4K” będzie sprzedawany wyłącznie w Walmart w USA za 35 USD. Model ten trafi również do Kanady, Meksyku i Wielkiej Brytanii. Jedyną prawdziwą różnicą jest to, że jest dostarczany z podstawowym pilotem Roku zamiast pilota głosowego dostarczanego z SKU Plus.

Następny jest pierwszy pilot Roku z wbudowaną baterią wielokrotnego ładowania. Wiedzieliśmy, że ten nadchodzi i już dziś będzie można kupić Roku Voice Remote Pro za 29,99 USD. Zawiera wbudowane gniazdo słuchawkowe do prywatnego dźwięku, dwa konfigurowalne przyciski skrótów, sterowanie telewizorem, a po raz pierwszy dla Roku, zawiera mikrofony środkowego pola do poleceń głosowych w trybie głośnomówiącym.

: Roku

Domyślnie mikrofony nasłuchują gorącej frazy „Hej Roku”. Ale na pilocie znajduje się przycisk suwaka, który wyłącza tryb ciągłego słuchania. (Jeśli to zrobisz, nadal możesz przytrzymać przycisk mikrofonu z przodu pilota i wypowiedzieć polecenie.) Czy jest jakiś powód pozostawienia włączonych mikrofonów? Możesz zawołać pilota za pomocą „Hej, Roku, znajdź mojego pilota”, a on wyda dźwięk, ujawniając jego położenie na poduszkach kanapy.

: Roku

Ostatnim z nowych produktów Roku jest to, co firma nazywa swoim Streambar Pro, opisanym jako „ewolucja Roku Smart Soundbar”. Smart Soundbar został dostarczony z wbudowanym oprogramowaniem do przesyłania strumieniowego Roku, a ten odświeżony sprzęt „zawiera teraz pilota głosowego Roku z osobistymi przyciskami skrótów i prywatnym słuchaniem, słuchawki Roku i nową funkcję wirtualnego dźwięku przestrzennego za 179,99 USD”. (Wirtualny dźwięk przestrzenny pojawi się również w inteligentnej listwie dźwiękowej wraz z aktualizacją oprogramowania).

Streambar Pro będzie można zamawiać na stronie Roku pod koniec maja, a do największych sprzedawców detalicznych powinien trafiać w czerwcu. Roku nadal nie mierzy się z żadną prawdziwą konkurencją ze strony Amazon w tej połączonej kategorii soundbarów / odtwarzaczy strumieniowych, chociaż podobno Apple eksperymentuje z produktem o podobnej koncepcji.

Skład graczy Roku składa się teraz z:

  • Roku Ultra
  • Roku Streaming Stick Plus
  • Roku Express 4K Plus
  • Roku Express
  • Roku Streambar Pro
  • Roku Streambar

: Roku

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook