Różności i nowinki technologia

Roku testuje nowy pilot, który można ładować, ale ładuje się przez Micro-USB

Roku testuje nową wersję swojego pilota do swoich dekoderów, Roku Voice Remote Pro, który zamiast tego porzuca baterie AAA na wbudowany akumulator, za pośrednictwem Zatz nie jest zabawne.

Wraz z akumulatorami, nowy model – ujawniony przez użytkownika Reddita u / KingTut206 na subreddicie Roku – oferuje kilka dodatkowych funkcji, w tym opcję „zagubionej zdalnej lokalizatora” i sterowanie głosowe bez użycia rąk. (Dzięki temu będziesz mógł powiedzieć coś w stylu „Hej Roku, znajdź mojego pilota” i poprosić o jego ping). Oprócz czterech wstępnie zaprogramowanych przycisków do obsługi strumieniowej transmisji danych, które współpracują z firmą, dostępne są również dwa przyciski z możliwością dostosowania .

: u / KingTut206 / Reddit

Niestety, nowy pilot ładuje się przez Micro-USB, a nie nowocześniejszy USB-C. Nie jest też obecnie szeroko dostępny: raczej obecna wersja wydaje się być ograniczonym testem wczesnego dostępu, z zaledwie 2000 pilotami sprzedanymi za 29,99 USD.

Miejmy jednak nadzieję, że Roku skorzysta z okazji, aby zaktualizować Voice Remote Pro, zanim zostanie szerzej uruchomiony. Z pewnością mamy kilka sugestii, jeśli firma ich potrzebuje: USB-C, ładowanie bezprzewodowe i podświetlane przyciski to dobre miejsca na początek.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook