Telefony

Roku’s Streambar to kompaktowy soundbar z wbudowanymi inteligentnymi funkcjami przesyłania strumieniowego

Rok po tym, jak Roku ogłosił swój Smart Soundbar, firma powraca z Streambar, który łączy kompaktowy soundbar z urządzeniem do przesyłania strumieniowego 4K / HDR. Jest kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami i usługami, których można oczekiwać od Roku, i łączy to z czterema pełnozakresowymi przetwornikami głośnikowymi, aby wypełnić Twój salon dźwiękiem stereo. Soundbar został ogłoszony dzisiaj wraz ze zaktualizowaną skrzynką strumieniową Roku Ultra, która teraz obsługuje Dolby Vision. Streambar będzie sprzedawany w cenie 129,99 USD (129 GBP) i będzie dostępny w połowie października.

Duża różnica między Streambar a poprzednim Smart Soundbar Roku to rozmiar. Podczas gdy oryginalny soundbar miał ponad 32 cale długości, nowy Streambar ma o połowę mniejszy niż 14 cali. Mniejszy rozmiar powinien ułatwić dopasowanie do mniejszych salonów lub obok telewizorów w sypialni.

Streambar zawiera cztery pełnozakresowe przetworniki.
: Roku

Z tyłu znajduje się złącze HDMI, optyczny dźwięk i port USB.
: Roku

W przeciwnym razie specyfikacje Streambar są zasadniczo podobne do Smart Soundbar. Łączy się z telewizorem przez HDMI ARC lub optyczny dźwięk, ma odbiornik Bluetooth i obsługę Spotify Connect, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo muzykę. Z tyłu znajduje się również port USB, jeśli chcesz podłączyć pamięć USB lub zewnętrzny dysk twardy, aby odtwarzać treści lokalnie, a ten port może być również używany do sieci Ethernet za pomocą adaptera. Jeśli jesteś w Stanach Zjednoczonych, podobnie jak Smart Soundbar możesz sparować go z bezprzewodowymi głośnikami i subwooferem Roku, aby uzyskać konfigurację dźwięku przestrzennego.

Podobnie jak Smart Soundbar, Streambar zawiera funkcje oprogramowania audio dla kilku różnych przypadków użycia. Jest taki, który ułatwia słyszenie mowy, a drugi wyrównuje głośność w oglądanych treściach, aby zmniejszyć głośność głośnych reklam. Dostępny jest również tryb nocny, dzięki czemu możesz słuchać telewizji bez budzenia innych w domu. Wszystko to jest kontrolowane za pomocą dołączonego pilota głosowego Roku.

Streambar obsługuje treści do 4K i HDR za pośrednictwem standardów HDR10 i HLG. Obsługiwane formaty audio obejmują PCM i Dolby Audio. Wsparcie dla Dolby Vision i Dolby Atmos nie jest tutaj uwzględnione, ale można je znaleźć w nowym Roku Ultra. Streambar integruje się z Alexą, Asystentem Google i będzie jednym z urządzeń Roku, które obsługują HomeKit i AirPlay 2.

Streambar będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku i Wielkiej Brytanii, a od dziś można go zamawiać w przedsprzedaży.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook