RTV

Routery Wi-Fi Eero 6 mesh są tańsze niż kiedykolwiek dla członków Prime for

Amazon przygotowuje się do Prime Day 2021 – który odbędzie się w poniedziałek 21 czerwca i wtorek 22 czerwca – wypuszczając kilka ofert zwiastunów dla członków Prime. Dzisiejsza wielka sprawa dotyczy routera Wi-Fi 6 mesh Eero 6. Zwykle jest to 129 USD, ale możesz dostać jeden za 83 USD. To dobry punkt wyjścia, jeśli planujesz zbudować wielopokojowy system Wi-Fi typu mesh, który zapewni niezawodny dostęp do Internetu w każdym zakątku domu.

Ten router ma dwa porty Ethernet, jeden dla modemu, a drugi dla dowolnego innego urządzenia, które wolisz mieć przewodowe, aby uzyskać najszybsze prędkości. Eero 6 twierdzi, że pokrywa 1500 stóp kwadratowych sygnałem Wi-Fi i możesz łatwo dodać kolejny do swojej sieci, aby zwiększyć zasięg.

Router Wi-Fi z siatką Eero 6 (pojedyncza jednostka)

Ceny brane w momencie publikacji.

Najnowszy router Wi-Fi Eero 6 kosztuje tylko 83 USD dla członków Prime. Zwykle kosztuje 129 USD i jest to dobre miejsce na rozpoczęcie, jeśli chcesz uruchomić (lub dodać) sieć Wi-Fi typu mesh w swoim domu.

Jeśli chcesz pełniej zanurzyć się w ekosystemie Eero, członkowie Prime mogą również zdobyć trzypak najnowszego sprzętu sieciowego Eero w najlepszej cenie. Kup router i dwa przedłużacze za 181 USD (pierwotnie 279 USD). Zauważ, że przedłużacze (zwykle 89 USD każdy) nie mają portów Ethernet, ale nadal jest to dobra okazja, jeśli chcesz Wi-Fi w całym domu.

Router siatkowy Eero 6 + dwa przedłużacze Eero 6

Ceny brane w momencie publikacji.

System routera mesh Eero 6 obejmuje do 5000 stóp kwadratowych i jest dobry dla prędkości Internetu do 500 Mb / s. Obsługuje również Zigbee do podłączania inteligentnych urządzeń domowych.

Fot. Dan Seifert / The Verge

Najnowszy inteligentny wyświetlacz Facebooka Portal kosztuje 100 USD w Amazon i Best Buy, co oznacza spadek znacznie poniżej pierwotnej ceny 179 USD. Wcześniej najlepsza w historii cena wynosiła 130 USD. Podczas pandemii kilkakrotnie zalecaliśmy takie pokazy, ale są one również przydatne w normalnych czasach. Dzięki temu modelowi możesz wskoczyć do czatów wideo ze znajomymi i rodziną na Facebooku lub WhatsApp lub podczas spotkań służbowych lub rozrywkowych przez Zoom. Ten model może znaleźć Cię w kadrze, automatycznie przesuwając i powiększając podczas chodzenia po pokoju. Posiada również integrację Alexa do inteligentnego sterowania domem lub po prostu zadać Alexa pytanie.

Portal na Facebooku

Ceny brane w momencie publikacji.

Portal Facebooka 2019 ma bardziej elegancki wygląd niż jego poprzednik. To 10-calowy inteligentny wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800. Możesz nawiązywać połączenia wideo przez Facebook Messenger i WhatsApp.

Jeśli chcesz mieć urządzenie, które może wykonać wszystkie powyższe zadania, ale wolisz, aby było ono podłączone do dużego, wspaniałego telewizora, portal TV Facebooka będzie dla Ciebie lepszy. Łączy się z portem HDMI telewizora. Ten też kosztuje 100 USD, w porównaniu z pierwotną ceną 150 USD.

Facebook Portal TV

Ceny brane w momencie publikacji.

Portal TV łączy się z Twoim telewizorem, umożliwiając prowadzenie rozmów wideo ze znajomymi i rodziną za pośrednictwem Facebooka.

Etui z klawiaturą Logitech Folio Touch do 11-calowego iPada Pro zostało zwrócone do 130 USD w Amazon i Best Buy. Jeśli pomysł wydania 299 USD na Magic Keyboard firmy Apple nie pasuje do Ciebie, jest to dobra alternatywa. Posiada podświetlane klawisze i gładzik, a gdy nie piszesz, można go złożyć w tryby idealne do szkicowania lub oglądania filmów.

Etui z klawiaturą Logitech Folio Touch

Ceny brane w momencie publikacji.

Integracja z iPadOS, miejsce na Apple Pencil i dedykowany gładzik sprawiają, że Logitech Folio Touch stanowi solidny wybór dla użytkowników iPada Pro drugiej generacji szukających alternatywy dla drogich etui z klawiaturą firmy Apple.

Ten modułowy zasilacz o mocy 750 W firmy EVGA, który otrzymał ocenę 80 Plus Gold za efektywność energetyczną, kosztuje 80 USD w Amazon. Jego cena zwykle waha się między 100 a 140 USD, więc jest to dobry moment na zakup, jeśli szukasz uaktualnienia. Ta moc zapewni niezbędną ilość mocy dla najbardziej wymagających kart graficznych na rynku, takich jak nowa Nvidia RTX 3080 Ti. Jest również w pełni modułowy, więc możesz usunąć niektóre kable, które mogą nie być dla Ciebie potrzebne, na przykład SATA, jeśli zamiast tego zdecydujesz się na dyski M.2.

EVGA 750 GA Supernowa

Ceny brane w momencie publikacji.

Jeśli budujesz lub modernizujesz swój komputer za pomocą jednej z najnowszych kart graficznych firmy Nvidia lub AMD, potrzebujesz zasilacza o mocy 750 W, takiego jak EVGA. Ten model jest modułowy i ma ocenę 80 Plus Gold pod względem wydajności energetycznej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook