Gry

Rozpakowanie PS5 DualSense ujawnia obsługę Androida i PC

Być może widzieliście, że wielu dziennikarzy właśnie otrzymało PlayStation 5 jednostki dla przejrzeć, ale dzisiaj również przyjrzeliśmy się bliżej nowemu kontrolerowi DualSense PS5 dzięki rozpakowywaniu wideo od YouTubera Austina Evansa.

Wiedzieliśmy już, że DualSense ma pewne znane cechy PlayStation – pad kierunkowy i cztery przyciski twarzy w górnej połowie, dwa drążki analogowe w dolnej połowie, cztery wyzwalacze i, podobnie jak DualShock 4 na PS4, touchpad pośrodku – a wideo Evana daje dobre spojrzenie na wszystkie te funkcje i nowy projekt kontrolera.

Ale Evans nie używał kontrolera z PS5, więc nie widzimy w akcji takich rzeczy, jak nowa haptyczna informacja zwrotna i adaptacyjne wyzwalacze DualSense. Pomimo tego, że w pudełku DualSense wymieniono tylko zgodność z PS5, Evansowi udało się podłączyć kontroler przewodem do laptopa Surface Go i bezprzewodowo do Google Pixel 5. Był nawet w stanie zagrać w grę w chmurze Microsoft xCloud. usługę na Pixelu.

Evans PlayStation 4 Pro rozpoznał DualSense przez połączenie przewodowe, ale kontroler nie wydawał się być w stanie zrobić wiele na PS4 Pro, z wyjątkiem wychwytywania dźwięków z wbudowanego mikrofonu. PS4 Pro również wydawał się rozpoznawać DualSense jako kontroler bezprzewodowy, ale nie wyglądało na to, aby kontroler mógł cokolwiek zrobić, gdy był połączony bezprzewodowo. Evans próbował również podłączyć kontroler DualSense do Xbox Series X, ale był w stanie tylko ładować.

Evans rozebrał również DualSense, rzucając okiem na obwody wewnątrz kontrolera i ujawniając, że ma on baterię 1560 mAh.

Wnętrze kontrolera DualSense.
: Austin Evans (YouTube)

W jednym szczególnie fajnym szczególe Evans odkrył, że z tyłu DualSense znajdują się małe wypukłości, które są w rzeczywistości maleńkimi wersjami przycisków trójkąta, kwadratu, koła i krzyża na PlayStation.

Kształt przycisku twarzy PlayStation z tyłu DualSense.
: Austin Evans (YouTube)

Ogólnie rzecz biorąc, DualSense wygląda na dobrą aktualizację do zaufanego DualShock 4 i nie mogę się doczekać, kiedy dostanę go w swoje ręce, gdy nadejdzie moje zamówienie w przedsprzedaży. DualSense i PlayStation 5 oficjalnie trafią do sprzedaży 12 listopada.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook