Gry

Rozszerzona polityka zwrotów firmy Microsoft za Cyberpunk 2077 na Xbox kończy się w lipcu

Nieco ponad tydzień później Cyberpunk 2077W grudniu Microsoft zaczął oferować pełne zwroty pieniędzy osobom, które kupiły grę za pośrednictwem Microsoft Store. W tamtym czasie firma twierdziła, że ​​ta rozszerzona polityka będzie obowiązywać „do odwołania”. Ale we wtorek Microsoft ogłosił, że planuje zakończyć te hojne zwroty, mówiąc, że Cyberpunk 2077 po raz kolejny zostanie objęty standardową polityką zwrotów firmy Microsoft za gry cyfrowe od 6 lipca.

„Zespół CD PROJEKT RED nadal ciężko pracuje, aby poprawić wrażenia z Cyberpunk 2077 dla graczy Xbox i wprowadził szereg aktualizacji ”- powiedział Microsoft w oświadczeniu na swojej stronie pomocy technicznej dotyczącej zwrotu pieniędzy za grę. (Kliknij na link w zakładce „Aktualizuj na Cyberpunk 2077”, aby zobaczyć pełne oświadczenie.) „W związku z tymi aktualizacjami firma Microsoft powróci do naszych standardowych zasad zwrotów za gry cyfrowe dla Cyberpunk 2077 6 lipca zarówno dla nowych, jak i istniejących zakupów”.

Powiadomienie na stronie Microsoftu o nadchodzącej zmianie zasad.

Zgodnie ze standardowymi zasadami firmy Microsoft wszelka sprzedaż gier cyfrowych jest uważana za ostateczną, ale możesz poprosić o zwrot pieniędzy, a firma Microsoft określi, czy kwalifikujesz się do jej otrzymania. Jeśli chcesz poprosić o zwrot pieniędzy za grę, postępuj zgodnie z instrukcjami tutaj.

Wiadomość o nadchodzącej zmianie firmy Microsoft na Cyberpunk 2077 zwroty nastąpią po powrocie gry do PlayStation Store w poniedziałek, nieco ponad sześć miesięcy po jej pierwszym uruchomieniu. (Chociaż ten powrót przyszedł z ostrzeżeniem dla posiadaczy PS4.) Od czasu premiery, deweloper CD Projekt Red wydał wiele łatek i poprawek, aby naprawić błędy i poprawić wydajność gry, a bezpłatna aktualizacja nowej generacji jest zaplanowana na drugą połowę z 2021 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook