Różności i nowinki technologia

Rozwiąż wyzwania związane z kodowaniem na konkursie online Runcode.ninja, 6-9 listopada

Shozoku i ninjato są zalecane, ale nie są bezwzględnie wymagane, aby rywalizować.
Powiększać / Shozoku i ninjato są zalecane, ale nie są bezwzględnie wymagane, aby rywalizować.

RunCode

Coroczny konkurs programistyczny Runcode.ninja powraca w czwartym roku, rozpoczynając się w piątek, 6 listopada. RunCode to organizacja non-profit, w której pracują wolontariusze w wolnym czasie i skupieni na zapewnianiu możliwości edukacyjnych programistom i osobom zajmującym się informacją. Wydarzenie online pozwala programistom na każdym poziomie doświadczenia sprostać szerokiemu wachlarzowi wyzwań przy użyciu dowolnego z 14 obsługiwanych języków programowania.

W tym roku tematem konkursu jest „wszystko w sieci” – co oznacza, że ​​większość wyzwań będzie dotyczyła stron internetowych; chociaż „coś” może się znacznie różnić, od interakcji użytkownika po analizę dzienników serwera. Wydarzenie będzie zawierało ponad 30 dostępnych wyzwań, pogrupowanych na łatwe, średnio zaawansowane i trudne, aby konkurenci mogli znaleźć i przesłać rozwiązania.

W przypadku każdego wyzwania uczestnicy otrzymają opis problemu, przykładowy zestaw danych i oczekiwane wyniki, aby uporządkować i sformatować jasno. Oczekuje się, że konkurenci będą generować więcej własnych danych testowych i dokładnie weryfikować poprawność swojego kodu pod kątem wszystkich możliwych przypadków narożnych; rozwiązania przetestowane tylko na podstawie dostarczonych przykładowych danych prawdopodobnie nie sprostają wyzwaniu. Przekazany kod jest uruchamiany w kontenerze platformy Docker z piaskownicą, a jego dane wyjściowe są testowane pod kątem poprawności.

Karty podarunkowe Amazon (100, 200, 300, 400 i 500 USD) zostaną przyznane 5 tegorocznym zwycięzcom. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 6 listopada o 16:00 czasu wschodniego i potrwa do poniedziałku 9 listopada o 8:00 czasu wschodniego. Zainteresowani programiści i przyszli programiści mogą zarejestrować się pod adresem https://2020.runcode.ninja/quick_reg – co jest zupełnie inną rejestracją niż ta na głównej stronie, która umożliwia przeglądanie i podejmowanie prób rozwiązywania problemów w dowolnym momencie ” chciałbym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook