Gry

RTX 3060 Ti Nvidii: gdzie i kiedy kupić

Nvidia RTX 3060 Ti za 399 USD będzie można kupić w środę, 2 grudnia, a o 6:00 PT / 9:00 ET trafi do sprzedaży, potwierdza Nvidia The Verge. Podobnie jak RTX 3070, ta karta jest świetną opcją, jeśli chcesz grać w gry na PC w rozdzielczości 1440p. Podobnie jak RTX 3070 i każda inna karta graficzna wydana w tym roku, u większości sprzedawców zapasy prawdopodobnie nie potrwają długo, więc będziesz chciał być w kropce.

W recenzji Toma Warrena na temat 3060 Ti osiągnęła imponującą liczbę klatek na sekundę w popularnych tytułach, takich jak Kontrola, Call of Duty: Warzone, Death Stranding, i Fortnite w rozdzielczości 1440p – niektóre z tych gier były nawet testowane z włączonym śledzeniem promieni. Przy cenie 399 USD RTX 3060 Ti zapewnia wyższą wydajność niż karty graficzne RTX 2080 Super lub RTX 2080, z których każda rozpoczęła się od 699 USD odpowiednio w 2019 i 2018 roku.

Jeśli szukasz wersji 399 USD RTX 3060 Founder’s Edition, którą sprawdziliśmy, możesz ją znaleźć tylko w Best Buy i Micro Center w Stanach Zjednoczonych, ale inni sprzedawcy, tacy jak Newegg, również powinni mieć szereg płyt od partnerów niektóre z nich mogą kosztować nieco więcej.

Do tej pory tylko Best Buy opublikował zestawienia swoich kart w USA:

Nvidia RTX 3060 Ti

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Imponująca karta graficzna, która zapewnia 1440p w konkurencyjnej cenie.

Będziemy aktualizować ten post, dodając więcej linków do sprzedawców, gdy staną się dostępne i zakładając, że pozostaną w magazynie. Ale jeśli myślisz o zakupie i znalezieniu takiego, prawdopodobnie powinieneś rzucić się, ponieważ nie pozostanie taki długo.

Najlepsze oferty Nvidia RTX 3060 Ti

Możesz go również znaleźć w Amazon, Newegg, Adorama, B&H i Micro Center w USA, Currys i Ebuyer w Wielkiej Brytanii oraz Best Buy Canada.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook