Różności i nowinki technologia

Są urodziny Alexy, więc Amazon przecenił gadżety Echo i Fire TV

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Alexa, asystent głosowy Amazona, skończyła kolejny rok i aby to uczcić, kilka produktów Echo i Fire TV zostało obniżonych do najniższych cen. Większość obecnie dostępnych produktów jest reprezentowana, w tym gama urządzeń do przesyłania strumieniowego Fire TV, głośników Echo i inteligentnych wyświetlaczy oraz innych gadżetów z obsługą Alexy – jednak nie wszystko jest tutaj (patrząc na ciebie, Echo Studio, wraz z nowym, sferyczne głośniki Echo). Być może zobaczymy jeszcze głębsze obniżki cen, im bliżej zbliżamy się do Czarnego Piątku, ponieważ wiele z tych ofert pasuje do ofert Prime Day.

Urządzenia do przesyłania strumieniowego

: Dan Seifert / The Verge

Inteligentne wyświetlacze i głośniki

: Chris Welch / The Verge

Inne gadżety Echo

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook