Różności i nowinki technologia

Samsung będzie stopniowo usuwał ładowarki i wkładki douszne z przyszłych telefonów

Firma ujawniła, że ​​przyszłe telefony Samsunga również nie będą dostarczane z klockami do ładowania, ale zostawiają sobie trochę miejsca. W pytaniu i odpowiedzi na temat tego, dlaczego nie zawiera już słuchawek i klocka ładującego w pudełku, Samsung twierdzi, że wierzy stopniowo usunięcie akcesoriów z telefonów może pomóc uczynić je bardziej ekologicznymi.

Ta odpowiedź sugeruje, że podczas gdy następne generacje telefonów mogą nie być dostarczane z dołączonymi akcesoriami, niektóre mogą. Samsung ma inne linie, które sprzedaje jako Galaxy, od składanych telefonów po bardziej budżetowe opcje, i zostawił sobie miejsce na dodanie ładowarki do niektórych z nich na chwilę dłużej.

Może Samsung chce trzymać ładowarkę w tańszych telefonach, aby ludzie, którzy nie są entuzjastami technologii, mieli większe prawdopodobieństwo ich zakupu, a może nie chce denerwować ludzi, którzy kupują telefony za 2000 USD. Mógłby zrobić jedno i drugie, albo nie, i nadal liczyłby się jako „stopniowo”.

Wydaje się jednak, że firma nie podąża ścieżką Apple polegającą na wyciąganiu wtyczek z oferty istniejących telefonów. Aukcje Note 20 Ultra i Note 10 nadal pokazują ładowarkę dostarczaną w pudełku.

 Note 20 Ultra „co jest w pudełku”, w tym klocek do ładowania.

Note 20 Ultra wygląda na to, że nadal zawiera ładowarkę.
: Samsung

Chociaż firma wysyłająca starsze produkty z czymś, co nie jest już zawarte w jej najnowszych i najlepszych, może wydawać się dziwne, oznacza to, że Samsung nie musi ponownie tworzyć wszystkich pudełek na swoje stare produkty, a konsumenci nie trafią do niezręczna sytuacja, w której oglądają rozpakowywanie z premiery telefonu na YouTube, a potem mają zdecydowanie inne wrażenia. To, które podejście jest poprawne, naprawdę zależy od tego, do czego optymalizujesz, ale wydaje się, że to właśnie wybrał Samsung: powolny i stabilny wygrywa wyścig.

Możesz przeczytać pełną odpowiedź poniżej:

Odkryliśmy, że coraz więcej użytkowników Galaxy ponownie wykorzystuje posiadane już akcesoria i dokonuje zrównoważonych wyborów w codziennym życiu, aby promować lepsze nawyki związane z recyklingiem. Aby wesprzeć naszą społeczność Galaxy w tej podróży, przechodzimy do usunięcia wtyczki ładowarki i słuchawek w naszej najnowszej linii smartfonów Galaxy.

Wierzymy, że stopniowe wyjmowanie wtyczek do ładowarek i słuchawek z naszego opakowania dołączonego do urządzenia może pomóc rozwiązać problemy związane ze zrównoważoną konsumpcją i usunąć presję, jaką konsumenci mogą odczuwać w kierunku ciągłego otrzymywania niepotrzebnych akcesoriów do ładowania wraz z nowymi telefonami.

Od 2017 roku wdrażamy również standardowe porty ładowania typu USB-C, więc starsze ładowarki mogą nadal być kompatybilne z naszymi najnowszymi modelami Galaxy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook