Foto

Samsung Galaxy A52 5G powinien otrzymywać comiesięczne aktualizacje

Wydaje się, że nadchodzące urządzenie średniej klasy Samsunga, Galaxy A52 5G, ma otrzymywać comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń. Po raz pierwszy zauważony przez Galaxy Club, jeszcze oficjalnie ogłoszony A52 5G pojawia się na stronie aktualizacji zabezpieczeń Samsunga w ramach miesięcznego cyklu aktualizacji. Wraz z wcześniejszymi plotkami o ekranach o wysokiej częstotliwości odświeżania – i nowym przeciekiem, który sugeruje, że główny aparat będzie oferował optyczną stabilizację obrazu – wygląda na to, że Samsung bardzo poważnie traktuje następcę A51.

Samsung zazwyczaj rezerwuje miejsca w miesięcznym harmonogramie aktualizacji dla urządzeń flagowych i wyższej klasy. Chociaż nie jest to pierwszy raz, gdy urządzenie średniej klasy z serii A zostało zaplanowane do comiesięcznych aktualizacji, zeszłoroczne Galaxy A51 i A51 5G są objęte kwartalnym harmonogramem aktualizacji. Umieszczenie A52 5G w miesięcznym harmonogramie sprawia, że ​​jest on bardziej konkurencyjny w porównaniu z Pixel 4A 5G, który otrzymuje częste aktualizacje bezpośrednio od Google.

Samsung wymienił niewydany Galaxy A52 5G na stronie pomocy technicznej.

Jeśli chodzi o przecieki i plotki, harmonogramy aktualizacji nie są tak ekscytujące, jak specyfikacje sprzętowe, takie jak częstotliwość odświeżania ekranu i liczba megapikseli. Ale są równie ważne; regularne aktualizacje zapewniają terminowe naprawianie błędów i problemów. Samsung zobowiązał się do oferowania co najmniej czterech lat regularnych aktualizacji zabezpieczeń dla wielu swoich urządzeń Galaxy, w tym serii A. A52 5G prawdopodobnie spadnie do częstotliwości kwartalnej, a następnie sporadycznej pod koniec tych czterech lat, ale to wciąż długa droga do uczynienia urządzenia użytecznym przez wiele lat.

Nadal nie ma informacji o oficjalnej dacie premiery Galaxy A52 5G i A52, ale wydaje się prawdopodobne, że premiera jest bliska.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook