GryNowości

Samsung Galaxy Buds Plus kosztuje tylko 100 USD za jeden dzień tylko w Woot

W Woot członkowie Amazon Prime mogą odebrać zestaw bardzo dobrych bezprzewodowych słuchawek Samsung Galaxy Buds Plus za 100 USD. Widzieliśmy tę zniżkę w wysokości 50 USD tylko raz wcześniej, w lipcu, ale wrócimy, aby uzyskać najniższą dotychczas cenę. Jeśli nie masz Prime, twoja cena w kasie wyniesie 105 USD, więc nie jest to zbyt surowa kara. Ta wyprzedaż trwa tylko jeden dzień, więc nie spodziewaj się, że będzie dostępna, jeśli sprawdzasz to w niedzielę lub później.

Galaxy Buds Plus są warte sprawdzenia, jeśli cenisz długą żywotność baterii, doskonałą jakość dźwięku i solidne mikrofony do wykonywania połączeń.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Beats Solo 3 kosztują zaledwie 103 USD w Daily Steals, gdy używasz kodu VERGESOLO w kasie. Zwykle kosztują od 150 do 200 USD, w zależności od wybranego koloru, a wybór Daily Steals naprawdę wyróżnia się poza standardowymi kolorami. Ma kolorystykę Club Collection z linii Beats ‘Solo 3, zawierającą „klubową czerwień”, będącą połączeniem czerwieni i granatu; „Klub żółty”, który łączy żółty z błękitem nieba; i kilka innych.

Są to nowe jednostki z pełną roczną gwarancją producenta, ale nie posiadają folii termokurczliwej stosowanej fabrycznie.

: Chris Welch / The Verge

Jeśli szukałeś fajnej oferty na Apple AirPods Pro, będziesz chciał sprawdzić się w niedzielę tak wcześnie, jak to możliwe: 3AM ET to czas, w którym Staples straci 50 USD, co daje 200 USD. Jest to najlepsza cena ustalona przez firmę Staples na początku zeszłego miesiąca. Oferty tego towaru na AirPods Pro są obecnie rzadkie i chociaż sprzedaż technicznie trwa od niedzieli 13 września do 19, zapasy prawdopodobnie zostaną wyprzedane wcześniej.

Animal Crossing: New Horizons

Kilka gier Nintendo Switch, które polecam każdemu, kosztuje w Walmart nawet 20 USD. Nawet kilka gier, które rzadko spadają poniżej zwykłej ceny 60 USD, otrzymuje 10 USD rabatu. Oferty te są dostępne online oraz w sklepach i dotyczą fizycznych wkładów, a nie wersji cyfrowych. Oto pełna lista:

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook