Gry

Samsung Galaxy Buds Pro jest dostępny w wersji odnowionej z 45-procentową zniżką

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

W Best Buy możesz dziś otrzymać odnowiony zestaw prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych Samsung Galaxy Buds Pro za 110 USD w srebrnej kolorystyce. Ten model wydany zaledwie kilka miesięcy temu wraz z Samsungiem Galaxy S21, a większość sprzedawców nadal sprzedaje za pierwotną cenę 200 USD. Najniższa cena nowego zestawu, jaką widzieliśmy ostatnio, to 165 USD i to musi się powtórzyć w pewnym momencie. Ale jeśli zależy Ci na oszczędzaniu pieniędzy, tej odnowionej oferty nie da się przebić. Galaxy Buds Pro zapewniają „najlepszą jak dotąd jakość dźwięku dla słuchawek Samsung”, według ekspertów audio i Skraj recenzent Chris Welch.

Są dostarczane z etui ładującym, kablem USB i trzema parami końcówek dousznych.

Samsung Galaxy Buds Pro (odnowiony, srebrny)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Samsung Galaxy Buds Pro to mieszanka technologii, którą można znaleźć w Buds Plus i Buds Live, z najlepszą jakością dźwięku, jaką firma osiągnęła dotychczas w słuchawkach dousznych.

Oculus ma ogłosić kilka gier VR później, dziś, 21 kwietnia, i spodziewamy się, że udostępni więcej informacji na temat tego ekscytującego portu VR, jakim jest Resident Evil 4. Aby uczcić ten wielki dzień, Oculus obniża koszt kilku hitowych gier na zestawy słuchawkowe Quest. W miksie jest kilka solidnych gier, które osobiście mogę polecić, na przykład In Death: Unchained, Spodziewam się, że umrzesz, i The Room VR: A Dark Matter. Sprawdź wyprzedaż tutaj. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z VR i nie masz nic przeciwko wyrzuceniu 100 USD za połączenie kilku klasycznych doświadczeń w pakiecie, podam ten link poniżej.

Gaming Essentials Pack dla Oculus Quest

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Do 21 kwietnia możesz dostać Ludność: jedna, Superhot VR, Symulator pracy, Bat pistoletowy, Arizona Sunshine, i Jedenaście Tenis stołowy w pakiecie za 100 USD. Zwykle wszystkie te tytuły kosztowałyby 160 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook