Nowości

Samsung Galaxy Buds Pro ma kosztować 199 USD

Wyciekło więcej szczegółów na temat niezapowiedzianych bezprzewodowych słuchawek dousznych Samsung Galaxy Buds Pro z aktywną redukcją szumów, w tym ceny.

Według slajdów udostępnionych na Twitterze przez WalkingCat, Galaxy Buds Pro będą kosztować w momencie premiery 199 USD, co czyni je o 80 USD tańszymi niż słuchawki Bose QuietComfort Earbuds, nasi mistrzowie redukcji szumów. Profesjonalne pąki Samsunga charakteryzują się wysoką odpornością na kurz i wodę IPX7 oraz do 8 godzin słuchania, które można wydłużyć do 28 godzin dzięki etui ładującemu. WalkingCat udostępnia tę przydatną tabelę, aby porównać specyfikacje wszystkich bezprzewodowych słuchawek Samsunga.

Tabela porównawcza Samsung Buds.
Wizerunek: WalkingCat

WalkingCat udostępnił również slajd przedstawiający rozstrzelony widok nowych aktywnych pączków redukujących hałas, ujawniający 11-milimetrowy głośnik niskotonowy i 6,5-milimetrowy głośnik wysokotonowy. Slajd obsługuje również pogłoski o funkcji dźwięku przestrzennego podobnego do Apple. Przy cenie 199 USD Buds Pro byłby o 50 USD tańszy niż bezprzewodowe słuchawki Apple AirPods Pro. Przynajmniej na papierze Galaxy Buds Pro firmy Samsung wyglądają bardzo konkurencyjnie z najlepszymi pąkami Apple.

Więcej szczegółów na temat Galaxy Buds Pro.
Wizerunek: WalkingCat

Nowe slajdy wyglądają podobnie do tych, które wyciekły wczoraj WalkingCat, pokazując szczegóły dotyczące Samsunga Galaxy Chromebook 2 za 699 USD. Wkrótce dowiemy się, czy są legalne. Zbliża się wielki pokaz CES, a Samsung organizuje w styczniu własne wydarzenie z okazji przypuszczalnej premiery serii Galaxy S21.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook