NowościOprogramowanie

Samsung Galaxy Buds Pro są tańsze o 50 USD w Amazon

Jeśli szukasz zestawu prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych, które oferują świetną jakość dźwięku, aktywną redukcję szumów, wodoodporność IPX7, wygodne dopasowanie i inne przydatne funkcje, Samsung Galaxy Buds Pro są dziś w szczególnie dobrej cenie na Amazon. Zwykle 200 USD, srebrna i fioletowa kolorystyka to 150 USD, co jest najniższą ceną nowego zestawu, jaką do tej pory widzieliśmy.

Działają one najlepiej na telefonach Samsung, a stracisz ich funkcję automatycznego przełączania urządzeń i funkcję dźwięku 3D na innych telefonach z Androidem. To samo dotyczy iOS, ale na tej platformie są jeszcze bardziej ograniczone. Aplikacja Galaxy Buds na iOS wspomina, że ​​Buds Pro nie są obsługiwane, ale mój kolega Chris Welch napisał w swojej recenzji, że oznacza to, że użytkownicy iPhone’a nie mogą korzystać z funkcji wykrywania głosu Buds Pro, która automatycznie ścisza muzykę, gdy mówisz. . W przeciwnym razie nadal będziesz mógł je sparować i używać.

Samsung Galaxy Buds Pro

Ceny brane w momencie publikacji.

Samsung Galaxy Buds Pro łączy w sobie technologię znalezioną w Buds Plus i Buds Live, z najlepszą jakością dźwięku, jaką firma osiągnęła do tej pory w słuchawkach dousznych.

Kolejna oferta bezprzewodowych słuchawek dousznych, na której możesz się zainteresować, dotyczy odnowionych słuchawek Apple AirPods w Woot, które kosztują zaledwie 95 USD. Są to modele drugiej generacji, które zawierają przewodową skrzynkę ładującą, która pierwotnie była sprzedawana za 159 USD. Są teraz nowe w niektórych sklepach za 120 USD, ale przejdź do Woot, jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Ten model to jednostka „klasy A” z co najwyżej „minimalnymi uszkodzeniami kosmetycznymi” i „jak nowa funkcjonalność”. Są one objęte 90-dniową gwarancją przez Woot.

Apple AirPods (odnowione)

Ceny brane w momencie publikacji.

Zwykle nowe bezprzewodowe słuchawki douszne AirPods drugiej generacji firmy Apple są odnowione w Woot za 95 USD. Należą do nich etui ładujące, same AirPods i kabel Lightning USB.

Jedna z najlepszych pozostałych ofert Memorial Day dotyczy 40-milimetrowej wersji GPS Apple Watch Series 6. Jest to model z czerwoną obudową i sportowym paskiem, a jego cena spadła do 329 USD w Walmart (pierwotnie 399 USD). Większy 44-milimetrowy Apple Watch Series 6 w tej kolorystyce kosztuje 359 USD w Amazon. Żadne inne kolory nie mają teraz tak dużej obniżki ceny, więc sprawdź tę ofertę, jeśli chcesz mieć najnowsze produkty Apple do noszenia bez płacenia pełnej ceny i jeśli jesteś zakochany w czerwieni.

Apple Watch Series 6 (czerwony, GPS)

Ceny brane w momencie publikacji.

Najnowszy flagowy produkt Apple do noszenia ma zawsze włączony wyświetlacz i nowe czujniki, które umożliwiają monitorowanie poziomu tlenu we krwi.

Najnowsza generacja inteligentnego głośnika Amazon Echo Dot z wbudowanym wyświetlaczem LED, który informuje o czasie i temperaturze, kosztuje 15 USD. Możesz złapać jeden za 45 USD. Od czasu premiery w 2021 r. co kilka tygodni pojawia się zniżka, ale jeszcze nie spadła znacznie poniżej tej wartości. Przewidujemy, że prawdopodobnie będzie on bardziej przystępny cenowo podczas Amazon Prime Day 2021, który może przypadać 21 i 22 czerwca, zgodnie z Bloomberg.

Amazon Echo Dot z zegarem

Ceny brane w momencie publikacji.

Amazon Echo Dot z zegarem jest podobny do bardziej przystępnej cenowo wersji, ale z poręcznym zegarem cyfrowym, który pomaga śledzić czas. Może również pokazywać poziom głośności lub aktualną temperaturę.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook