RTV

Samsung Galaxy Chromebook 2 jest już dostępny do kupienia w Best Buy

Najnowszy laptop firmy Samsung z systemem operacyjnym Chrome, Galaxy Chromebook 2, jest już dostępny w sprzedaży w Best Buy. Chromebook 2 został po raz pierwszy zaprezentowany na targach CES w styczniu i ma nowy wyświetlacz QLED, 360-stopniowy zawias i efektowną czerwoną farbę. Zaczyna się od 549,99 USD za model Celerona i dochodzi do 699,99 USD za wersję Core i3, co plasuje ją na wyższym końcu Chromebooków.

Ta cena jest najważniejszą cechą Chromebooka 2, ponieważ jest znacznie niższa niż Chromebook Galaxy, który zadebiutował rok temu. Starszy Chromebook miał ekran 4K OLED i był wyposażony w rysik – żaden z nich nie będzie pasował do nowego modelu – ale kosztował też nieco poniżej 1000 USD, gdy się pojawił. W naszej recenzji stwierdziliśmy, że pomimo wspaniałego ekranu i uderzającego malowania, oryginalny Chromebook Galaxy nie uzasadniał swoich kosztów, szczególnie dzięki fatalnej żywotności baterii.

Samsung Galaxy Chromebook 2

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Galaxy Chromebook 2 to flagowy laptop Samsunga z systemem operacyjnym Chrome na rok 2021. Ma nowy ekran QLED, z procesorami Intel Celeron lub Core i3, i jest pokryty uderzającą czerwoną farbą.

Nie poddaliśmy jeszcze nowego Chromebooka 2, ale widzieliśmy go osobiście w styczniu i na pewno wygląda na to, że będzie kompetentny. Ekran QLED nie jest zgodny ze znakami panelu OLED, ale trudno byłoby go zauważyć bez umieszczania ich obok siebie, a reszta dopasowania i wykończenia Chromebooka 2 jest odpowiednia do ceny Samsung pyta. Co ważne, nadal występuje w tym niesamowitym czerwonym kolorze. Możesz zauważyć dodatkową wagę – Chromebook 2 jest o około pół funta cięższy – ale nadal ma mniej niż trzy funty i powinien być łatwy do przenoszenia.

W najbliższej przyszłości będziemy mieć pełną recenzję Chromebooka 2, ale jeśli nie chcesz czekać i kupować go samemu, być może uda Ci się znaleźć go w magazynie w lokalnym sklepie Best Buy już teraz. Miejmy tylko nadzieję, że Samsung ostatnio poprawił żywotność baterii.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook