RTV

Samsung Galaxy Chromebook Go jest już dostępny za 299 USD

Nowy podstawowy laptop Samsunga z Chrome OS, Galaxy Chromebook Go za 299 USD, jest już dostępny do kupienia na stronie internetowej Samsunga i u innych sprzedawców. Chociaż w czwartek dostępny jest tylko model Wi-Fi, Samsung planuje zaoferować model LTE w nadchodzących tygodniach, co powinno być miłym dodatkiem do przeglądania sieci w podróży.

Niska cena Galaxy Chromebook Go wydaje się być odzwierciedlona w jego funkcjach. Ma 14-calowy wyświetlacz HD o rozdzielczości 1366 x 768, co stanowi zdecydowany krok w porównaniu z panelem OLED 4K, który był dostarczany z Galaxy Chromebook 2 za 549 USD. Współpracuje również z procesorem Intel Celeron N4500 i 4 GB pamięci RAM, które prawdopodobnie nie zostaną ustawione świat w ogniu, ale powinien wystarczyć do zwykłego korzystania z Chrome.

Galaxy Chromebook Go jest wyposażony w porty USB-C i USB-A 3.2.
Obraz: Samsung

Samsung twierdzi, że bateria 5480 mAh Galaxy Chromebooka Go powinna wystarczyć na 12 godzin na jednym ładowaniu, co w porównaniu do około siedmiu godzin pracy na baterii Chromebooka 2 (w naszych testach) jest świetne, ale prawdopodobnie ma również związek z różnicami w wyświetlaczu i procesorach między dwoma modelami. Pamięć wewnętrzna ma 32 GB (możliwość rozszerzenia, jeśli masz pod ręką kartę microSD), a Chromebook Go zawiera jeden port USB-A 3.2, dwa porty USB-C, gniazdo słuchawkowe i czytnik kart microSD.

Możesz zapoznać się z naszym przewodnikiem po Chromebookach, jeśli szukasz nowego lekkiego laptopa, ale jeśli Samsung Galaxy Chromebook Go przemówi do Ciebie (i nie czekasz na LTE), możesz go teraz kupić w sklepie Samsunga.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook