Foto

Samsung Galaxy F62 przybywa do Indii z ogromną baterią 7000 mAh

Samsung Galaxy F62 to nowy niedrogi telefon, który pojawi się w Indiach 22 lutego. Posiada ogromną baterię 7000 mAh i ten sam procesor Exynos 9825, który zasilał Galaxy Note 10 w 2019 roku. Jest dostępny w dwóch wariantach: jeden z 6 GB pamięci RAM, który kosztuje 23 999 funtów (około 330 USD), a drugi z 8 GB pamięci RAM kosztuje 25 999 GBP (około 358 USD).

Z przodu znajduje się 6,7-calowy wyświetlacz OLED 1080p z 32-megapikselowym aparatem do selfie, umieszczonym w wycięciu, a z tyłu znajduje się zestaw czterech kamer. Oto 64-megapikselowy aparat główny, 12-megapikselowy ultraszerokokątny z polem widzenia 123 stopni, 5-megapikselowy aparat makro i 5-megapikselowy czujnik głębi. W telefonie znajduje się boczny czujnik odcisków palców, który jest dostępny w kolorze zielonym, szarym lub niebieskim.

Dookoła znajdują się cztery kamery.
: Samsung

Wewnątrz, obok procesora Exynos 9825, Galaxy F62 ma 128 GB pamięci, którą można rozszerzyć nawet o 1 TB. Jest miejsce na dwie karty SIM, a baterię można szybko naładować przy 25W za pomocą ładowarki dołączonej do pudełka. Telefon obsługuje oprogramowanie Samsung OneUI 3.1 po wyjęciu z pudełka i obsługuje usługę NFC Samsung Pay, a także „Single Take”, oprogramowanie aparatu Samsung, które automatycznie tworzy serię zdjęć i filmów jednocześnie, aby można było je wybierać później fakt.

Ze specyfikacji Galaxy F62 wynika, że ​​poprzednie flagowe funkcje Samsunga sprowadzają się do niedrogiego telefonu, któremu towarzyszy ogromna bateria. Samsung twierdzi, że będzie dostępny u różnych sprzedawców, w tym we własnym sklepie internetowym, Flipkart, Reliance Digital i My Jio.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook