Foto

Samsung Galaxy Note 10 kosztuje 550 dolarów w serwisie eBay

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Samsung Galaxy Note 10 jest dostępny za 550 USD w sklepie eBay Microsoftu, co jest najniższą dotychczas ceną. Zwykle telefon kosztuje 950 USD, a wcześniej widzieliśmy, że cena spadła nawet do 600 USD. To jest dla odblokowanej wersji telefonu z pełną gwarancją USA. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi głównymi sieciami LTE w USA.

Samsung pierwotnie wypuścił Galaxy Note 10 w zeszłym roku wraz z większym Note 10 Plus. Podstawowa Note 10 zawiera 6,3-calowy wyświetlacz, 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci oraz tylny aparat z trzema obiektywami. Po zestawieniu go z jego następcą, Galaxy Note 20, Note 10 oferuje podobne wrażenia, ale przy mniejszym rozmiarze. Galaxy Note 10 to najmniejszy do tej pory telefon obsługujący rysik S Pen.

Chociaż jest to niesamowita okazja na telefon, wydaje się, że nie ma to związku z Prime Day Amazon, który zaczyna się jutro. Możesz sprawdzić wszystkie wczesne wyprzedaże Prime Day tutaj i nie zapomnij zaglądać ponownie, aby uzyskać więcej relacji w miarę trwania wydarzenia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook