Gry

Samsung Galaxy Note 20 nadal kosztuje 200 USD w kilku sklepach

Jeśli nadszedł czas, aby zaktualizować swój telefon, możesz rozważyć Samsunga Galaxy Note 20 lub Note 20 Ultra. Oba należą do najpotężniejszych telefonów z Androidem, a Note 20 Ultra jest szczególnie wypełniony lepszymi specyfikacjami niż większość innych urządzeń. Obecnie oba telefony są odblokowane za 200 USD mniej niż zwykle kosztują. Minęło kilka tygodni, odkąd ostatnio ujawniliśmy tę umowę, a nadal dzieje się to w całej sieci, w tym w serwisie eBay (przez Microsoft), Amazon, Walmart i Best Buy.

Notatka 20 zaczęła się od 1000 USD, ale teraz spadła do 800 USD. Jeśli chodzi o Note 20 Ultra, możesz go kupić za 1100 USD zamiast 1300 USD. Mój kolega Dieter Bohn napisał dogłębną recenzję Note 20 Ultra, który jest potęgą w prawie każdym aspekcie, od jakości wykonania i wierności ekranu po ogólną wydajność.

Logitech G533

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier Logitech G533 na PC kosztuje 74 USD w Amazon, co stanowi 51% zniżki od zwykłej ceny (za Skimlinks). Osobiście nie wypróbowałem tego modelu, ale wygląda wygodnie, ma subtelny design i jest tańszy niż wiele obecnych zestawów słuchawkowych Logitech. Były Skraj redaktor Vlad Savov wypróbował je w 2017 roku, kiedy zadebiutowały na targach CES i pochwalił ten model za świetną jakość dźwięku i lekkie dopasowanie. Ten model obsługuje przewodowe słuchanie przez 3,5 mm, gdy akumulator się wyczerpie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook