Gry

Samsung Galaxy S20 Fan Edition: najlepszy telefon z Androidem

Jeśli jesteś zagorzałym zwolennikiem linii produktów firmy, zapłacisz najwyższego dolara za specjalna edycja, dobrze? Więc pomyl mnie ze schematem nazewnictwa najnowszego telefonu Samsunga, Galaxy S20 Fan Edition. Oferuje najlepsze funkcje flagowego Galaxy S20 z początku tego roku za… 300 dolarów mniej.

Samsung był w stanie obniżyć cenę, stosując tańsze komponenty i materiały, na przykład preferując plastik z tyłu zamiast szkła i włączając tańszy adapter do ładowania w pudełku. Dzięki tym oszczędnościom firma Samsung jest w stanie wyprodukować telefon oferujący funkcje porównywalne z Galaxy S20 za 1000 USD – świetną wydajność, duży wyświetlacz 120 Hz, podobne aparaty – ale za jedyne 700 USD. W tej cenie Galaxy S20 Fan Edition jest tym, czym większość ludzi – nie tylko wentylatory– powinni kupić, jeśli szukają zaawansowanego telefonu z Androidem i wszystkimi ważnymi zaletami.

Przycinanie tłuszczu

: Samsung

mówię ważny korzyści, ponieważ oryginalny Galaxy S20 ma dużo puchu, jak nagrywanie wideo 8K. Samsung usunął to z nowego S20 FE, ale biorąc pod uwagę, że nikt nie ma telewizora 8K, niewiele brakuje. Filmowanie w rozdzielczości 4K jest wystarczająco dobre, a FE produkuje dobrze ustabilizowane i ostrzejsze materiały w porównaniu do konkurentów z Androidem, takich jak Google Pixel 5 i OnePlus 8T.

Więcej puchu? S20 ma również 12 gigabajtów pamięci RAM. To przesada, o czym świadczy fakt, że S20 FE radzi sobie doskonale z połową mniej. Wydajność jest praktycznie taka sama, co oznacza, że ​​jest bezbłędna. W końcu oba telefony są zasilane przez procesor Qualcomm Snapdragon 865 i nie miałem problemów z uruchamianiem intensywnych gier, takich jak Genshin Impact na najwyższych ustawieniach graficznych lub szybkie przełączanie między moimi ulubionymi aplikacjami. S20 FE również zachowuje częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz, co dodaje dodatkową warstwę polerowania do codziennego użytku.

Ma 6,5-calowy ekran AMOLED, który jest ostry, kolorowy i wystarczająco jasny, by czytać w najbardziej słoneczne dni, ale rozmiarem jest gdzieś pomiędzy Galaxy S20 a Galaxy S20 Plus. Jeśli szukasz bardziej kompaktowego telefonu z Androidem, wspomniany wcześniej Pixel 5 jest drogą do zrobienia, ale większym S20 FE można obsługiwać jedną ręką. (Uwaga: I zrobić mieć duże dłonie). Przynajmniej plastikowy tył nie pęknie, jeśli telefon wypadnie z palców. Jasne, FE nie jest tak luksusowy jak S20 z dwustronnym szkłem, ale wybiorę ten kompromis. Dodatkowo FE jest dostępny w większej liczbie kolorów, co daje mi przewagę w mojej książce.

Warto zauważyć, że droższy S20 ma więcej pikseli na mniejszym ekranie i ma zaktualizowaną technologię wyświetlania (Dynamic AMOLED), która może być jeszcze jaśniejsza dzięki lepszym kolorom, kontrastowi i jasności w niektórych oglądanych treściach. Ma również cieńsze krawędzie (ramki) wokół ekranu. Szczerze? Te różnice nie są warte dodatkowych 300 dolarów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook