Różności i nowinki technologia

Samsung Galaxy S20 kosztuje teraz 650 USD

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Samsung Galaxy S20 i S20 Plus są w najniższych cenach w sklepie eBay firmy Microsoft. To obniża ceny odpowiednio do 650 i 800 dolarów. Te ceny dotyczą wersji odblokowanych i są zgodne ze wszystkimi głównymi sieciami w USA. Oba są również objęte pełną gwarancją USA.

Galaxy S20 jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych; niebieski, szary i różowy. Jeśli jesteś klientem Verizon i chcesz kupić S20 jako nowy telefon 5G, ta wersja nie będzie działać. Verizon i Samsung mają wersję Galaxy S20, która obsługuje sieci 5G ze spektrum mmWave, ale ma mniej pamięci RAM i nie jest objęta tą sprzedażą.

Samsung Galaxy S20 Plus jest również dostępny w trzech kolorach; czarny, niebieski i szary.

Oba telefony są wyposażone w ekran 120 Hz i potrójne systemy kamer tylnych. Jeśli szukasz więcej informacji na temat obu telefonów, mój kolega, Dieter Bohn, szczegółowo omawia oba w swojej podwójnej recenzji. Zamieściliśmy również naszą recenzję wideo, jeśli wolisz obejrzeć nasze przemyślenia na obu smartfonach.

Samsung Galaxy S20 5G (128 GB, odblokowany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najtańszy telefon Samsunga z linii S20. Zwykle 1000 USD można uzyskać odblokowaną wersję z obsługą 5G za 650 USD w sklepie eBay firmy Microsoft.

Samsung Galaxy S20 Plus 5G (128 GB, odblokowany)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Zwykle 1200 USD za Galaxy S20 Plus, drugi telefon Samsunga w linii S20, kosztuje zaledwie 800 USD w sklepie eBay firmy Microsoft. Ten model ma odblokowaną wersję i obsługuje wszystkich głównych operatorów telefonii w USA.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook