FotoTelefony

Samsung Galaxy Tab Active 3 jest teraz dostępny w USA

Samsung Galaxy Tab Active 3, ogłoszony na całym świecie we wrześniu ubiegłego roku, jest teraz dostępny w Stanach Zjednoczonych w cenie od 489,99 USD. To wytrzymały 8-calowy tablet z Androidem, przeznaczony głównie do produkcji, handlu detalicznego i miejsc pracy, z klasą odporności na wodę i kurz IP68. Samsung twierdzi nawet, że przeszedł testy w 23 warunkach środowiskowych, w tym wibracjach i dużych wysokościach, aby spełnić militarny standard MIL-STD-810. W pudełku znajduje się rysik S Pen IP68, podobnie jak etui chroniące przed upadkiem z wysokości do 1,5 metra.

Ekran dotykowy tabletu Tab Active 3 jest przeznaczony do używania nawet w rękawiczkach roboczych, ale nie do „wyjątkowo ciężkich rękawic lub rękawiczek”. Oferuje również trzy fizyczne przyciski nawigacyjne, a także dwa programowalne przyciski, które mogą działać jako skróty do niektórych aplikacji.

13-megapikselowy aparat z tyłu Tab Active 3.
: Samsung

Jego tylne 13-megapikselowe i skierowane do przodu 5-megapikselowe aparaty są zoptymalizowane do skanowania kodów kreskowych, aw zestawie znajduje się wymienna bateria 5050 mAh. Chociaż będzie dostarczany z Androidem 10, Samsung twierdzi, że nastąpi aktualizacja do Androida 11. Będzie sprzedawany z 64 GB lub 128 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć o gniazdo kart microSD.

Galaxy Tab Active 3 jest już dostępny u dystrybutorów partnerów firmy Samsung oraz na stronie Samsung.com. Zaczyna się od 489,99 USD za wersję tylko Wi-Fi i 589,99 USD za model LTE. Samsung twierdzi, że będzie dostępny w sprzedaży przez trzy lata.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook