Telefony

Samsung Galaxy Tab S7 i S7 Plus będą dostępne 18 września

Samsung ogłosił datę premiery swoich nowych tabletów Galaxy Tab S7 i Tab S7 Plus. Pojawią się we wtorek 18 września, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się jutro, 2 września.

Ceny zaczynają się od 649,99 USD za 11-calowy Tab S7, który obsługuje Wi-Fi i wyposażony jest w ekran LCD z szybką częstotliwością odświeżania 120 Hz. To całkiem fajne, ale jeśli chcesz prawdopodobnie najlepszego ekranu, jaki kiedykolwiek zdobił tablet (przynajmniej do tego momentu), będziesz musiał zapłacić 849,99 USD za Tab S7 Plus z obsługą Wi-Fi. Ten ma wspaniały 12,4-calowy ekran OLED 120 Hz. Mój kolega Dan Seifert po raz pierwszy spojrzał na tablet i powiedział, że „kolory praktycznie wyskakują z ekranu, a czerń jest tak samo atramentowa i głęboka, jak na telewizorze LG OLED wiszącym w moim salonie”.

Oba tablety zawierają rysik, a jeśli chcesz klawiaturę, Samsung oferuje 50-procentową zniżkę na jeden, jeśli zamówisz go w przedsprzedaży wraz z tabletem. Klawiatura pasująca do Tab S7 będzie kosztować 99,99 USD (zwykle 199,99 USD), a klawiatura Tab S7 Plus będzie kosztować 114,99 USD (zwykle 229,99 USD). Dan mówi również w swoim praktycznym artykule, że chociaż gładzik i klawiatura są przyjemne w użyciu, używanie ich na kolanach może prowadzić do chwiejnego wrażenia.

: Dan Seifert / The Verge

Jeśli posiadanie 5G jest dla Ciebie ważne, Verizon akceptuje zamówienia w przedsprzedaży na wersję tych tabletów, które obsługują Wi-Fi, wraz z łącznością 4G LTE, mmWave i sub-6 5G. Oczywiście są droższe niż opcje wymienione powyżej, przy czym 11-calowy Galaxy Tab S7 kosztuje 849,99 USD, a 12,4-calowy Tab S7 Plus kosztuje 1049,99 USD. Verizon oferuje podobną promocję na klawiaturę, obniżając o 50 procent, jeśli zamówisz ją razem z tabletem w przedsprzedaży.

Możesz je kupić od razu lub płacić za nie co miesiąc abonamentem Verizon na urządzenie. Miesięczne opłaty za Tab S7 będą kosztować 35,41 USD miesięcznie przez 24 miesiące. Karta S7 Plus będzie kosztować 43,74 USD miesięcznie przez 24 miesiące.

Jeśli chodzi o inne promocje, Verizon zaoferuje do 100 $ zniżki od całkowitego kosztu, jeśli zamienisz kwalifikujący się stół na serię Tab S7. Ponadto, jeśli kupisz telefon z Androidem, możesz uzyskać 250 USD zniżki od kosztu tabletu z serii Tab S7. Oba urządzenia muszą mieć abonament.

AT&T przyjmie również zamówienia w przedsprzedaży na Tab S7 i Tab S7 Plus. Jeśli kupisz 11-calowy model w ramach planu płatności za urządzenie, będzie to kosztować 28,34 USD miesięcznie przez 30 miesięcy.

Dodamy tutaj informacje od innych przewoźników z USA, gdy tylko je podadzą.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook