Telefony

Samsung Galaxy Unpacked 2020: pięć największych zapowiedzi

Oczekiwane wydarzenie Unpacked 2020 firmy Samsung jest gotowe. Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra są teraz prawdziwe, podobnie jak tablet Galaxy Tab S7, Galaxy Watch 3 i Galaxy Buds Live (FKA „Beans”). Zapowiedział także nowy Galaxy Z Fold 2. Na wypadek, gdybyś przegapił prezentację lub po prostu chciał zobaczyć główne atrakcje programu bez konieczności samodzielnego oglądania pokazu, wydestylowaliśmy je wszystkie na kawałki wielkości kęsa poniżej.

Mniejszy Note 20 znajduje się po lewej stronie, Note 20 Ultra po prawej.

Becca Farsace / The Verge

Samsung Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra są wyposażone w potężne specyfikacje, zaczynając od 1000 USD za Note 20 i 1300 USD za Note 20 Ultra. Każdy z nich ma procesor Snapdragon 865 Plus z obsługą 5G, a także klasą wodoodporności IP68 i obsługą ładowania bezprzewodowego, ale różnią się one na kilka głównych sposobów.

Samsung umieścił teleobiektyw 64 MP w Note 20 (w porównaniu z teleobiektywem Ultra 12 MP), ale Ultra ma obiektyw szerokokątny 108 MP (w porównaniu do oferty 12 MP Note 20) wraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Droższy Note 20 Ultra ma ekran OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, a także więcej pamięci RAM i obsługę microSD.

Oczywiście Samsung musiał mieć coś jeszcze w zanadrzu. Jako ostatnia zapowiedź pokazał następcę oryginalnego składanego telefonu Galaxy Fold. Gdy jest zamknięty, widoczny zewnętrzny wyświetlacz jest znacznie większy niż wcześniej. Ma 6,2 cala, podczas gdy główny ekran, który pojawia się po otwarciu urządzenia, rozciąga się do 7,6 cala. Samsung powiedział, że wzmocnił ogólną strukturę telefonu, aby był mocniejszy i poprawił zawias, więc miejmy nadzieję, że jest trwalszy niż model pierwszej generacji. Samsung twierdzi, że 1 września uzyskamy więcej informacji na temat dostępności i cen.

: Samsung

Kolejny produkt, który wyciekł znacznie przed oficjalną odsłoną, Samsung Galaxy Buds Live to najnowsze bezprzewodowe słuchawki douszne firmy. Wyglądają jak małe żelki i są mniejsze w porównaniu do Galaxy Buds Plus, ale zawierają jeszcze bardziej zaawansowaną technologię, taką jak aktywna redukcja szumów. Uważamy już, że Buds Plus to najlepsze ogólnie rzecz biorąc bezprzewodowe słuchawki douszne, więc mogą one jeszcze bardziej ulepszyć formułę. Samsung pokazał, jak łatwo jest połączyć się z wieloma urządzeniami, z czego słyną AirPods firmy Apple, więc będziemy musieli zobaczyć, jak dobrze się to sprawdza w gotowym produkcie.

: Becca Farsace / The Verge

Galaxy Watch 3 to cieńszy smartwatch niż poprzednie modele Samsunga i ma większy 1,4-calowy wyświetlacz. Jest też droższy niż ostatnia iteracja Galaxy Watch, podnosząc cenę o 70 USD. Będzie dostępny w rozmiarach 41 mm i 45 mm.

: Becca Farsace / The Verge

Samsung ogłosił dwa rozmiary tabletu Tab S7, składające się z 11-calowego i 12,4-calowego zestawu. Oba działają z systemem Android 10 z oprogramowaniem OneUI, są wyposażone w potężny procesor Snapdragon 865 Plus, a ich wyświetlacze mają dużą częstotliwość odświeżania 120 Hz, chociaż tylko większy z nich ma ekran OLED. Mniejsze urządzenie posiada ekran LCD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook