Różności i nowinki technologia

Samsung Galaxy Z Fold 2 nie ma daty premiery, ale możesz już obejrzeć tę recenzję

Samsung w końcu ogłosił kontynuację oblężonego Galaxy Fold pierwszej generacji, Galaxy Z Fold 2, na początku tego miesiąca, ale telefon nadal nie jest dostępny – Samsung obiecał ujawnić więcej 1 września. Jednak przedtem wydaje się, że co najmniej jeden Z Fold 2 wyszedł na wolność, ponieważ chiński kanał YouTube opublikował już recenzję nadchodzącej składanej płyty (przez SamMobile).

Nie mówię po chińsku, więc nie mogę ci powiedzieć, co mówi recenzent. Ale jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda naprawdę włączony Z Fold 2, robiąc kilka różnych rzeczy, polecam obejrzenie całego filmu. I jest kilka interesujących ciekawostek, o których warto wspomnieć.

Być może najbardziej zauważalny jest ekran zewnętrzny, który wydaje się być dużym ulepszeniem, ponieważ zajmuje teraz prawie cały przód telefonu:

: YouTube

Ekran wewnętrzny również został ulepszony. Nie tylko jest to 7,6-calowy ekran w porównaniu z 7,3-calowym panelem Folda, ale dziurkowana kamera Z Fold 2 wydaje się mniej rozpraszać niż cały róg, który był przeznaczony do umieszczenia kamer na oryginalnym folderze.

: YouTube

Jedna szczególnie fajna nowa funkcja: wygląda na to, że będziesz mógł używać przedniego wyświetlacza Galaxy Z Fold 2 jako wizjera dla tylnych aparatów, co może sprawić, że Z Fold 2 będzie naprawdę przydatny dla vlogerów lub świetny do robienia lepszej jakości selfie. O ile wiem, nie można tego zrobić z pierwszym foldem (jeśli tak, można by pomyśleć, że Samsung chciałby to podkreślić w jednym z tych filmów o tym, jak korzystać z aparatu Folda), więc sama ta funkcja dla niektórych może być ogromnym ulepszeniem.

: YouTube

Film pokazuje również „tryb Flex” Z Fold 2, funkcję Samsunga przeniesioną z telefonu z klapką, podobną do Galaxy Z Flip, która umożliwia wyświetlanie różnych treści na każdym ekranie, gdy jedna strona telefonu służy jako podstawka.

: YouTube

Niestety, wydaje się, że nadal będziesz w stanie zobaczyć zauważalne zagniecenia na środku wyświetlacza, gdy Z Fold 2 jest w pełni rozłożony, mimo że jego ekran jest pokryty ultracienkim szkłem zamiast plastiku w pierwszy fałd. (Choć szczerze mówiąc, Z Flip wykorzystuje również ultracienkie szkło, a także ma zagięcie).

: YouTube

Jeśli jesteście ciekawi, jak naprawdę może wyglądać Z Fold 2, gdy się pojawi, to polecam obejrzenie całego filmu, czekając na 1 września.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook