Różności i nowinki technologia

Samsung mógł właśnie wylać fasolę, że jego następne słuchawki douszne nie będą fasolą

Fasola nam się podobała. Kształt fasoli Galaxy Buds Live miał sens! Ale choć początkowo wydawało się, że Samsung był żartem – firma nazwała je wewnętrznie fasolą, a nawet wydrukowała to słowo na obwodzie – kolejne słuchawki Samsunga mogą zająć inną taktykę.

Dzisiaj indonezyjski urząd certyfikacji telekomunikacji ujawnił, że firma ma nowy zestaw słuchawek „Galaxy Buds Pro”, który czeka na skrzydłach (przez MySmartPrice), i SamMobile być może już ujawniło, czego się spodziewać: źródło twierdzi, że będzie to zestaw zapieczętowanych wkładek dousznych o tej samej konstrukcji, co wcześniejsze Galaxy Buds +, tylko teraz z aktywną redukcją szumów i „ulepszonym trybem otoczenia”, abyś mógł usłyszeć więcej swojego otoczenia.

Ma to wiele sensu, ponieważ Galaxy Buds Live w kształcie fasoli było próbą zaoferowania wygodnego dopasowania na świeżym powietrzu, a one ucierpiały głównie dlatego, że Samsung mógł zaoferować tylko tak wysoką jakość dźwięku (i redukcję szumów) bez posiadające uszczelkę w uchu. Galaxy Buds Pro mógłby teoretycznie być bardziej skuteczny w obu przypadkach, z ulepszonym trybem otoczenia, który pozwala nadal uzyskać jedną z zalet dźwięku na świeżym powietrzu.

Spodziewamy się, że zmierzą się łeb w łeb z AirPods Pro firmy Apple, prawdopodobnie wraz z nadchodzącą gamą telefonów Samsung Galaxy S21. Spodziewamy się, że zostaną one ogłoszone w styczniu, więc prawdopodobnie wtedy też nadejdą pąki. Tak jak MySmartPrice zwraca uwagę, wydaje się, że teraz usunęli kilka różnych organów regulacyjnych, więc prawdopodobnie nie są daleko.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook