Nowości

Samsung Note 20 5G i Z Flip 5G są teraz dostępne w świątecznych kolorach czerwonym i białym

Samsung Galaxy Note 20 5G i Z Flip 5G są dostępne w kilku nowych kolorach w USA od dziś, ogłosiła firma. Note 20 5G jest teraz dostępny w kolorze czerwonym, a Z Flip 5G w kolorze białym. Oba kolory są produkowane w „ograniczonych ilościach”, mówi Samsung, i nie ma różnicy w specyfikacji ani cenie między nimi a oryginalnymi modelami.

Dla tych, którzy śledzą, są to odpowiednio czwarty i trzeci kolor dla Note 20 5G i Z Flip 5G. Note 20 5G jest obecnie dostępny w kolorze miedzianym, zielonym i szarym, natomiast model Z Flip 5G jest dostępny w kolorze miedzianym i szarym. Chociaż nie dostają nowych kolorów, wersja Ultra Note 20 jest również dostępna w kolorze białym i czarnym, a wersja Z Flip 4G jest dostępna w kolorze czarnym, fioletowym i złotym.

Czerwony Note 20 5G jest oczywiście wyposażony w czerwony S Pen.
: Samsung

Tak, nadal pasuje.
: Samsung

Nowy kolor Note 20 został ogłoszony, ponieważ plotki wciąż krążą, że asortyment może zostać wycofany w przyszłym roku. Kilku szanowanych przecieków wskazało, że w przyszłym roku może nie pojawić się nowy skład Note, aw zeszłym tygodniu raport z południowokoreańskiego outletu AjuNews twierdził, że Samsung planuje zaprzestać sprzedaży. Nie martw się jednak, jeśli jesteś fanem Note’s S Pen. Raporty sugerują, że Samsung planuje dodać obsługę rysika do następcy Galaxy S20 Ultra.

Nowe kolory Note 20 5G i Z Flip 5G można zamawiać od dziś w sklepie internetowym Samsunga, mówi firma.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook