Nowości

Samsung „przemyśla smartwatche” na targach MWC 28 czerwca

Nowa nadchodząca platforma smartwatchów Samsunga i Google – która połączy Wear OS i Tizen – może otrzymać swoją pierwszą zapowiedź na MWC 2021 podczas wirtualnej prezentacji Samsunga, która, jak ogłosiła firma, skupi się na ekosystemie Galaxy, nowym doświadczeniu zegarka i bezpieczeństwie urządzeń mobilnych. Wydarzenie będzie transmitowane 28 czerwca od 13:15 do 14:00 ET.

Oficjalna strona wydarzenia MWC wyjaśnia, że ​​Samsung „przemyśla smartwatche, tworząc nowe możliwości zarówno dla programistów, jak i konsumentów”, co wydaje się wskazywać przynajmniej na pierwszy rzut oka na przyszłość smartwatchy Samsunga.

Zapowiedziany na Google I/O na początku tego roku nowy system operacyjny smartwatcha to wielki moment dla obu firm. Smartwatche Samsunga są uważane za znak rozpoznawczy urządzeń do noszenia z Androidem, ale od lat korzystają z własnego systemu operacyjnego i sklepu z aplikacjami. A Google Wear OS – pomimo potęgi Sklepu Play i zdolności Google do głębszej integracji go z usługami i Androidem – cierpiał z powodu braku silnych partnerów sprzętowych.

Nowy wspólny projekt może rozwiązać problemy obu firm, co sprawia, że ​​wersja zapoznawcza nowego systemu operacyjnego (wstępnie znanego jako Wear) stanowi ekscytujący potencjał pierwszego spojrzenia na to, co może być nową potęgą do noszenia.

Pozostałe dwa aspekty wydarzenia, „ekosystem Galaxy” i „bezpieczeństwo mobilne”, są nieco bardziej niejasne, chociaż zaproszenie zawiera logo Knox, co miałoby sens w przypadku tego ostatniego ogłoszenia. Ale na konkrety prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do 28 czerwca.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook