Różności i nowinki technologia

Samsung uważa, że ​​jego 85-calowy interaktywny wyświetlacz to cyfrowa tablica do zajęć z COVID-19

Samsung chciałby, abyś uwierzył, że jego nowy 85-calowy interaktywny wyświetlacz może wypełnić lukę między uczniami w klasie a studentami uczącymi się w domu, teraz, gdy nauczanie mieszane jest nową normą w całym kraju. W rzeczywistości jest to tylko nieco większa tablica cyfrowa – ale zakładając, że nie kosztuje zbyt dużo, zmodyfikowana wizja brzmi intrygująco.

Teraz, gdy COVID-19 ogarnął cały kraj, niektórzy uczniowie tłoczą się w domu wokół malutkich ekranów Chromebooków, podczas gdy inni pozostają w klasie, a cyfrowa tablica firmy Samsung z dostępem do Internetu obiecuje, że uczniowie i nauczyciele będą mogli ze sobą współpracować, niezależnie od tego, czy są w tym miejscu. w klasie rysowanie na tablicy lub dodawanie do niej w czasie rzeczywistym z laptopa w domu. Celem nie jest koniecznie lepsze połączenie wszystkich – mieli kilka miesięcy, aby poradzić sobie z tym w porównaniu z Zoom – ale raczej pozwolić, aby rodzaj współpracy, który może mieć miejsce, gdy wszyscy są razem, odbywał się, gdy uczniowie są osobno.

65-calowy Flip 2 firmy Samsung
Samsung

Podczas gdy wyświetlacz interaktywny to w większości większa wersja istniejących tablic cyfrowych Flip 2 firmy Samsung, 85-calowy rozmiar oznacza, że ​​jest tak duży, jak rzeczywista tablica szkolna (choć waży znacznie więcej i waży 164 funty). W porównaniu z poprzednimi 55- i 65-calowymi modelami, teoretycznie więcej uczniów mogłoby od razu korzystać z tablicy. Samsung wyobraża sobie wyświetlacz zamontowany głównie w klasie, w której może używać ekranu dotykowego 4K i obsługi czterech długopisów (w zestawie dwa) do pisania i rysowania; obsługuje jednocześnie do 20 palców (i końcówek pióra). Nauczyciele mogą być w stanie podłączyć do wyświetlacza wiele komputerów lub innych źródeł wideo, korzystając z dwóch portów HDMI 2.0 w porównaniu z jednym w Flip 2.

Ale zanim złożysz petycję do szkoły o jeden, warto wspomnieć, że urządzenie nie ma ogłoszonej ceny. 65-calowy Flip 2 kosztuje 2599,00 $, a 85-calowe telewizory Samsunga zaczynają się od 1799,99 $, więc może interaktywny wyświetlacz nie będzie kosztował dużo więcej niż te? Mimo to większość szkół jest bardziej ograniczona podczas pandemii niż normalnie, a ten ekran nie jest nawet dostarczany w pakiecie z niektórymi programami edukacyjnymi reklamowanymi przez Samsunga. Myślę, że byłoby świetnie, gdyby były używane w szkołach, ale dla mnie oprawa Samsunga dla interaktywnego wyświetlacza brzmi trochę bardziej oportunistycznie niż realistycznie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook