Telefony

Samsung zapowiada najtańszy telefon 5G i nową bezprzewodową ładowarkę Trio

Samsung ogłosił dziś na wirtualnym wydarzeniu Life Unstoppable wiele nowych urządzeń, w tym Galaxy A42 5G, o którym firma powiedziała podczas prezentacji, że będzie jej najbardziej przystępnym cenowo urządzeniem 5G. Oprócz tego Samsung ogłosił również nową ładowarkę bezprzewodową, która może ładować wiele urządzeń jednocześnie, a także nowy tablet z Androidem, Galaxy Tab A7.

Galaxy A42 5G to najnowszy model z serii A firmy Samsung ze średniej półki. Samsung twierdzi, że ma układ czterech kamer z tyłu, 6,6-calowy wyświetlacz OLED i będzie dostępny w kolorze czarnym. Według CNET.

Samsung rozlicza Galaxy A42 jako niedrogie urządzenie 5G.
: Samsung

Tymczasem Wireless Charger Trio to ładowarka, która może bezprzewodowo zasilać trzy urządzenia jednocześnie. Jest następcą Wireless Charger Duo, który, jak sama nazwa wskazuje, może ładować dwa urządzenia jednocześnie. Komunikat prasowy Samsunga nie wspomina, jakie prędkości ładowania będzie obsługiwać Trio, co było kluczową wadą co najmniej jednej niedawnej ładowarki bezprzewodowej, która obsługuje wiele urządzeń. SamMobile informuje, że po uruchomieniu będzie sprzedawany za 99 euro.

Galaxy Tab A7 to nowy tablet z czterema głośnikami.
: Samsung

Wreszcie jest Galaxy Tab A7, 10,4-calowy tablet do konsumpcji multimediów z czterema głośnikami kompatybilnymi z Dolby Atmos. Prezentacja Samsunga nie wspomniała o cenach nowego tabletu, ale oczekuje się, że będzie on tańszy niż tablety Tab S7, które ogłosił w zeszłym miesiącu podczas wydarzenia Note 20 Unpacked.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook