Różności i nowinki technologia

Sandały Xero Z-Trail to najlepsze buty, jakie nosiłem, i prawie wcale nie są butami

To prowadzi do dorosłości. Co robimy pod koniec długiego dnia? Zdejmujemy buty. Jeśli jesteś boso, jest mało prawdopodobne, że pracujesz. (A jeśli możesz wykonywać swoją pracę boso, gratulacje, wygrywasz.) Jeśli jesteś boso, prawdopodobnie nie będziesz mieć żadnych pilnych zadań. Bardziej prawdopodobne jest, że będziesz na podwórku, na basenie, w parku lub na plaży. Prawdopodobnie jesteś na zewnątrz i jesteś wolny, a przynajmniej robisz coś wspaniałego.

Tylko jedna rzecz zrujnowała te boso letnie wakacje. To był znak, który zawsze widzieliście przy wejściu do mini marketu: „Bez koszuli. Bez butów. Bez obsługi”. Ach, handel, wróg wolności.

Tu właśnie wkraczają Z-Trails. Nie mam już dziesięciu. Chcę mojej wolności i Chcę iść do sklepu. Podeszwy Z-Trails są cienkie 10 milimetrów, a buty na tyle, że nawet ich nie zauważam w torbie. (Są ulubionym butem obozowym wśród ultralekkich turystow.) Spacerując po okolicy, nadal czuję się, jakbym był boso. Moje stopy rozciągają się, wyginają, zginają i toczą tak samo, jak by to zrobiły, nawet gdybym nie nosił sandałów.

: Xero Shoes

Chociaż wypróbowałem już kilka butów do boso, pomysł nie został sprzedany, dopóki nie wypróbowałem Z-Trails za 80 USD. Każdy inny projekt „boso”, którego próbowałem, za bardzo przypominał zwykły but. Następnie Xero wysłał mi parę sandałów do przetestowania pod kątem przewodnika po butach bosych, nad którym pracuję. Wyraźnie pamiętam, jak je założyłem i wyszedłem na chwilę na spacer po podwórku. Pamiętam, jak podążałem za moimi dziećmi po podwórku, a kiedy weszły w jeżyny na tyłach domu, zawahałem się. Myślałem, że nie mam butów. Potem spojrzałem na swoje stopy i zdziwienie, ja był nosić buty. Zaorałem jeżyny. Dwadzieścia minut później byłem na stronie Xero Shoes kupując sobie trzy pary. Od tego dnia na nogach mam na sobie prawie nic.

Zwolennicy butów bosych prawdopodobnie woleliby, żebym wychwalał naukę kryjącą się za zaletami butów bosych, zamiast brzmieć jak hipis ścigający wspomnienia z dzieciństwa po usianych kwiatami szlakach, ale możesz to odkryć, zaczynając od linków, które umieściłem na początku tego artykułu. Powiem również, że coraz więcej dowodów wskazuje na to, że wygodne buty ułatwiają życie naszym stopom, a reszcie ciała znacznie utrudniają życie. Równowaga i koordynacja pogarszają się z czasem, kontuzje stają się bardziej prawdopodobne.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook