Różności i nowinki technologia

Satechi Quatro zawiera Apple Watch i bezprzewodowe ładowanie Qi w banku baterii USB-C

Możesz już kupić bank baterii z wbudowaną ładowarką Apple Watch. Możesz też kupić taką z bezprzewodową podkładką ładującą – sprzedają nawet taką z wbudowaną podpórką.

Ale żeby mieć oba, a także ładowanie przewodowe USB-C i USB-A, wszystko w jednym przenośnym gadżecie? Nowy Satechi Quatro za 99 $ może być pierwszym, jaki widzieliśmy.

Mówiąc najprościej, Quatro to zewnętrzny akumulator USB, który oferuje do 18 W ładowania USB-C PD dla telefonu lub tabletu, a także dedykowaną stację ładującą Apple Watch o mocy 2,5 W i podkładkę do bezprzewodowego ładowania Qi o mocy 5 W do doładowania bezprzewodowych słuchawek dousznych. lub ewentualnie telefon. Port USB-A dostarcza do 12 watów.

: Satechi

Ponieważ ma tylko 10000 mAh pojemności, nie powinieneś oczekiwać, że zapełni całkowicie pustego iPada Pro, a tym bardziej wielu gadżetów naraz – ale jeśli martwisz się, że możesz nie wrócić do gniazdka pewnego wieczoru, to może być wygodnym sposobem na uzupełnienie wszystkiego. Elegancka stylizacja w stylu iPhone’a również nie boli, chociaż może nie pasować do iPhone’a 12 – plotka głosi, że Apple wróci tej jesieni do kwadratowych krawędzi.

Jeśli chcesz spróbować, firma robi tutaj 20-procentowe zniżki w przedsprzedaży z kodem rabatowym „Quatro. ”

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook