GryNowości

Ścieżka dźwiękowa Animal Crossing: New Horizons ma klimat wyspy z siedmiu płyt CD

Możesz odłożyć Switcha, możesz przejść na emeryturę Animal Crossing: New Horizons, ale nigdy nie możesz całkowicie opuścić wyspy. Teraz, dzięki nowej, importowanej na wiele płyt CD ścieżce dźwiękowej do gry, nie będziesz musiał. Z siedmioma – tak, siedmioma – płytami kompaktowymi w formacie Przejście dla zwierząt music, możesz dosłownie zmieniać motyw przewodni swojego życia tak często, jak zmienia się on w grze.

Siedem płyt wydaje się dużo, ale Nowe Horyzonty, jak inni Przejście dla zwierząt wcześniejszych gier jest prawie stale punktowany, z wieloma odmianami muzyki w grze na każdą godzinę dnia (fani „15:00”, wstań), wieloma lokalizacjami i warunkami pogodowymi. Muzyka serialu jest jednym z głównych powodów, dla których jest tak uwielbiany. Piosenka na prawie każdą sytuację tylko wzmacnia siłę gry „naprawdę mógłbym tu zostać na zawsze”. Dlatego Nintendo upuszczenie wersji motywu na żywo może być samo w sobie małym mini wydarzeniem.

Możesz posiadać całą dyskografię KK Slider ORAZ muzykę na każdą godzinę dnia.
: Columbia Japan

Szczegóły dotyczące importowanej edycji limitowanej Animal Crossing: New Horizons ścieżka dźwiękowa jest cienka, ale w odniesieniu do powyższego obrazu wydaje się, że kompletny pakiet zawiera siedem płyt CD, własne albumy do ich przechowywania i coś, co wygląda na etui na słuchawki z motywem KK Slider. Ścieżka dźwiękowa jest już dostępna w przedsprzedaży w Amazon, a aktualna data premiery to piątek, 16 kwietnia.

Do tego czasu dołącz do mnie w spacerowaniu po wyspie (w myślach) dokładnie o 15:00, gdziekolwiek jesteś.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook