Nowości

Sennheiser zapewnia najwyższą jakość dźwięku w tańszych, prawdziwych bezprzewodowych słuchawkach dousznych

Firma Sennheiser wprowadza dziś tańszy zestaw prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych, które można umieścić poniżej flagowego modelu firmy Momentum True Wireless 2. Za 199,95 USD, nowy „CX 400BT True Wireless” – to tyle, jeśli chodzi o proste nazwy, co Sennheiser? – staraj się zachować mocną jakość dźwięku z droższego zestawu, chociaż tracisz na aktywnej redukcji szumów.

CX 400BT True Wireless nie są subtelne. Są dostępne w kolorze czarnym lub białym, ale bez względu na to, jakie wykończenie wybierzesz, nie da się obejść, jak duże wyglądają w uchu. Ostatnio pojawił się trend, w którym firmy przechodzą w kierunku bardziej dyskretnych, prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych, ale Sennheiser oczywiście nie idzie w tym kierunku.

: Sennheiser

Nie wiem, czy to dlatego, że firma potrzebuje więcej miejsca na komponenty audio, czy po prostu dokonuje wyboru stylistycznego, ale tego nie brakuje. Przynajmniej większy wygląd powinien oznaczać, że będziesz mieć łatwiejszy czas przy użyciu elementów sterujących kranem po każdej stronie, które można dostosować za pomocą aplikacji Sennheiser.

Wewnątrz słuchawek CX 400BT True Wireless znajdują się te same 7-milimetrowe przetworniki, które zasilają True Momentum Wireless 2. „Ten specjalnie zaprojektowany system akustyczny zapewnia wysokiej jakości dźwięk stereo z głębokim basem, naturalną średnicą i czystą, szczegółową górą”, powiedział Sennheiser w komunikacie prasowym. Podobnie jak TMW2, możesz dostosować EQ do swoich upodobań za pomocą aplikacji mobilnej firmy. Żywotność baterii jest oceniana na 7 godzin bezpośredniego odtwarzania i 20 godzin po dodaniu w przypadku ładowania.

: Sennheiser

Nowe słuchawki douszne mają łączność Bluetooth 5.1 i obsługują SBC, AAC i aptX dla kodeków. Podobnie jak droższe pąki Sennheisera, nadal jesteś ograniczony do parowania z jednym urządzeniem na raz. Jeśli chodzi o wykonywanie połączeń, CX 400BT True Wireless jest wyposażony w „mikrofony z redukcją szumów otoczenia, dzięki którym interakcje głosowe brzmią naturalnie i krystalicznie czysto”.

CX 400BT True Wireless kosztuje 100 USD mniej niż flagowy True Momentum Wireless 2 firmy Sennheiser, a zaoszczędzenie tych pieniędzy wiąże się z pewnym poświęceniem: rezygnujesz z redukcji szumów z TMW2 – a nawet z oceny wodoodporności – i musisz to wytrzymać z tym bardziej chrupiącym projektem. Czy cena 199,95 dolarów czyni te „słuchawki codziennego użytku”, jak mówi Sennheiser? W tym przedziale cenowym jest mnóstwo konkurencji, ale osiągnięcia firmy w zakresie jakości dźwięku mówią głośno. Testuję CX 400BT True Wireless przez kilka dni, więc spodziewaj się wkrótce zobaczyć pełną recenzję.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook