GryNowości

Sequel Zelda: Breath of the Wild zmierza w przestworza w zwiastunie E3

Po latach oczekiwania Nintendo ujawniło nowy zwiastun wciąż nie zatytułowanej nadchodzącej kontynuacji The Legend of Zelda: Breath of the Wild na E3 2021, wraz z datą premiery 2022.

Oddech Dziczy był tytułem startowym dla Switcha, który na nowo wymyślił 35-letnią franczyzę z modelem otwartego świata, który wyznaczył nowe standardy w tym gatunku i jest dziko uważany za jedną z najbardziej uznanych gier wszechczasów.

To długa droga do powiedzenia, że ​​wiele zależy od kontynuacji, którą Nintendo ogłosiło ponad dwa lata temu na E3 2019 z niespodzianką zwiastunem. Zawierał powrót Linka i Zeldy z Oddech Dziczy, wraz z czymś, co wydawało się być długoletnim złoczyńcą serialu Ganondorfem.

Oddech Dziczy kontynuacja to nie jedyny duży projekt Nintendo Zelda, który pracuje: firma pracuje również nad reedycją HD The Legend of Zelda: Skyward Sword, który został pierwotnie wydany na konsolę Nintendo Wii, którego premiera planowana jest na 16 lipca. Miecz ku niebu Port oferuje ulepszoną grafikę i nowy schemat sterowania, aby umożliwić graczom granie w tytuł skoncentrowany na Wii Remote za pomocą tradycyjnego kontrolera.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook