GryNowościRTV

Seria Summit firmy MSI to smukłe laptopy biznesowe dla pracowników zdalnych

MSI jest najbardziej znane ze swoich laptopów do gier, ale dziś ogłasza nową linię biznesową dla zdalnych profesjonalistów. Linia obejmuje serię Summit E i Summit B, z których każda zawiera 14- i 15-calowe modele, a także 13-calowy kabriolet E13 Flip.

Nie ma jeszcze informacji na temat ceny lub dostępności linii Summit, ale z pewnością wyglądają jak modele z najwyższej półki. Obudowa jest aluminiowa, z cienkimi ramkami i tym, co MSI nazywa „wytrzymałością na poziomie wojskowym”.

Laptop MSI Summit Series otwarty płasko na biurku wraz z innymi czarnymi akcesoriami.

Obraz: MSI

Obie serie mają również inne fajne funkcje. Najważniejszą wiadomością jest to, że są one napędzane przez nowe procesory „Tiger Lake” 11. generacji i obsługują również nowy standard Thunderbolt 4 firmy.

Wydaje się, że seria E jest bardziej nastawiona na kreatywną pracę. Jej modele obejmują oddzielną grafikę, aż po kartę graficzną Nvidia GeForce GTX 1650Ti z konstrukcją Max-Q. MSI twierdzi, że mają również funkcję „redukcji szumów AI”, która zagłusza dźwięk w tle podczas rozmów wideo. Oprócz bezdotykowego wyświetlacza 1080p, seria E może być wyposażona w dwie opcje dotykowe: jedną, która obejmuje 72 procent przestrzeni NTSC i drugą, która zajmuje 100 procent przestrzeni Adobe RGB.

Oba modele mają dwa porty Thunderbolt 4, czytnik kart microSD i gniazdo słuchawkowe. E15 ma dwa porty USB-A 3.2 Gen 2 i HDMI, podczas gdy E14 ma tylko jeden port USB-A 2.0. Będą obsługiwać rozpoznawanie twarzy i uwierzytelnianie czytnika linii papilarnych, a także chipy zabezpieczające TPM 2.0.

Seria B zapewnia ponad 10 godzin pracy na baterii, twierdzi MSI. Możesz wybrać pomiędzy wyświetlaczem 1080p, który pokrywa „prawie 100 procent” gamy sRGB lub niższym, który obsługuje 45% przestrzeni kolorów NTSC. Oba modele mają jeden port Thunderbolt 4, dwa porty USB-A 3.2 Gen 1, port HDMI, czytnik kart microSD i gniazdo słuchawkowe.

Seria Summit obejmuje również E13 Flip, konwertowalny laptop z zawiasem 360 stopni. Według MSI będzie to dostępne do końca 2020 roku. (Szczegóły na ten temat są cienkie.)

Cztery laptopy MSI Modern ułożone na podłodze, zamknięte.

Nowe kolory i nowe chipy dla linii MSI Modern.
Obraz: MSI

W innych miejscach MSI dodało nowe „eleganckie, współczesne kolory” do swoich linii Prestige i Modern dla twórców treści. (Te modele również otrzymają chipy 11. generacji). Ogłoszono również Prestige 14 Evo, który jest jedną z pierwszych partii laptopów, które otrzymały certyfikat w ramach nowego programu Intel Evo. Marka Evo ma sprawdzić, czy maszyny mają między innymi krótkie czasy czuwania i całodniową żywotność baterii.

Firma nie zapomniała o swoich gamingowych korzeniach. Zaprezentował również nowy Stealth 15M, który według MSI jest „najcieńszym na świecie 15-calowym laptopem do gier w swojej klasie”. Będziesz mógł go kupić w październiku, zaczynając od 1549 USD. Jest również wyposażony w chipy Tiger Lake, oddzielną grafikę do Nvidia GeForce RTX 2060 Max-Q, ekran 144 Hz 1080p i klawiaturę RGB.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook