Oprogramowanie

Sieć WWE w serwisie Peacock: odpowiedzi na twoje pytania

Peacock dzieli się dziś więcej szczegółami na temat tego, jak zintegrować ogromny wybór treści WWE pod koniec tego miesiąca, kiedy WWE Network stanie się częścią usługi przesyłania strumieniowego NBCUniversal.

Jak ogłoszono w styczniu, nowy portal WWE zostanie uruchomiony w Peacock 18 marca. Samodzielna aplikacja WWE Network zostanie wyłączona w Stanach Zjednoczonych kilka tygodni później, 4 kwietnia. Oznacza to, że obecni subskrybenci będą mogli używać starej aplikacji w nadchodzącym WWE Fastlane pay-per-view w tym miesiącu, jeśli chcą. Ale chodź WrestleMania 37, co ma miejsce 10 i 11 kwietnia, Paw będzie jedynym wyborem. Nie ma sposobu na przeniesienie subskrypcji WWE Network na Peacock, ale firma oferuje fanom wrestlingu ekskluzywną ofertę, aby ułatwić ten ruch.

Będzie wyglądać jak Peacock, ale będzie dobrze znany fanom WWE

Jeśli chodzi o sposób, w jaki Peacock planuje zaprezentować programowanie WWE, zauważysz nową zakładkę „WWE” w sekcji przeglądania. Po wybraniu tej opcji zobaczysz zwykłe karuzele polecanych programów i wybranych wydarzeń. To wszystko jest interfejs użytkownika Peacock, ale obie firmy są w ciągłym komunikowaniu o tym, jakie treści należy wyróżnić.

: Peacock

Peacock powiedział, że w końcu będzie domem dla prawie wszystkiego, co jest obecnie dostępne w sieci WWE – ale przejście nie będzie natychmiastowe. Na początku pojawią się zauważalne zaniedbania. W dniu premiery 18 marca subskrybenci Peacock uzyskają dostęp do:

Każde wydarzenie PPV w ostatnim roku kalendarzowym; aktualne lub ostatnie odcinki sezonu oryginalnego serialu WWE Sesje zepsutej czaszki Steve’a Austina, WWE Chronicle, i Ikony WWE; akcja w ringu z nowymi cotygodniowymi odcinkami NXT dzień po powietrzu, a także powtórki z 2021 roku SUROWY i SmackDown 30 dni po powietrzu; przełomowe filmy dokumentalne, w tym Undertaker: The Last Ride, WWE 24, i WWE Untold; seriale rzeczywistości, w tym Razem Bellas; a także kolekcje polecanych seriali, aktualne momenty, takie jak „Stone Cold” Steve Austin Week, oraz playlisty przedstawiające aktualne supergwiazdy.

Będziesz czekać kilka miesięcy na wszystkie te pay-per-views

Oto zła wiadomość: ogromny skarbiec WWE, WCW i ECW pay-per-views w sieci WWE nie będzie gotowy na pierwszy dzień. Zamiast tego Peacock obiecuje, że wszystkie te treści będą dostępne „wcześniej” SummerSlam, ”Czyli w sierpniu. Oznacza to, że fani pro wrestlingu mogą spędzić kilka tygodni bez żadnego wygodnego sposobu oglądania minionych wydarzeń, ponieważ aplikacja WWE Network przejdzie do historii w USA. (Wersja międzynarodowa będzie nadal działać tak, jak ma to miejsce dzisiaj).

Nie ma już znaczników zapałek

Innym potencjalnym rozczarowaniem dla częstych widzów sieci WWE jest to, że PPV na żądanie i programy nie będą już dzielone na „znaczniki”, aby podzielić je na kilka różnych segmentów, między którymi można łatwo przeskoczyć. Zamiast tego każdy będzie po prostu jednym długim strumieniem. (Peacock mówi mi, że pracuje nad wizualnymi podglądami paska przewijania, aby pomóc widzom znaleźć to, czego szukają podczas przewijania filmów WWE).

Wyszukiwanie nie będzie tak wszechstronne, jak w sieci WWE

I wreszcie, wyszukiwanie w Peacock nie będzie tak solidne, jak w sieci WWE. Podczas gdy sieć WWE pozwoliłaby ci wyszukać konkretny mecz lub supergwiazdę WWE bezpośrednio w pasku wyszukiwania, tak nie będzie w przypadku Peacocka – przynajmniej na początku. Jest to coś, co fani mogą oczekiwać poprawy w nadchodzących miesiącach. Ale nawet wtedy może nie w pełni odpowiadać temu, co było możliwe w sieci WWE.

Uzyskaj zniżkę podczas przeprowadzki WWE do Peacock

Peacock przyznaje, że jest jeszcze wiele do zrobienia, aby zadowolić zagorzałych fanów sieci WWE. Aby pomóc osłodzić pulę, zaoferuje ekskluzywną zniżkę fanom WWE. Mogą otrzymać cztery miesiące Peacock Premium za 9,99 USD. To spada do 2,50 USD miesięcznie. Peacock Premium zwykle kosztuje 4,99 USD miesięcznie, co samo w sobie jest nadal mniej niż długoletnia subskrypcja WWE Network 9,99 USD miesięcznie.

Zawsze były kompromisy w tej drużynie tagów Peacock i WWE i myślę, że omówiłem te główne, na których zależy fanom. Wciśnięcie usługi, która była dostosowana do bardzo konkretnych odbiorców, w bardziej popularną aplikację do przesyłania strumieniowego wiąże się z wyzwaniami. Pamiętaj też, że wciąż rozmawiamy o uruchomieniu; Możliwe, że Peacock wróci i doda część tej funkcji, jeśli klienci będą wystarczająco głośni. Mam również nadzieję, że inne funkcje, do których WWE Network nigdy się nie dostała (np. Pobieranie offline), staną się rzeczywistością w Peacock.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook