Różności i nowinki technologia

Signal testuje funkcję płatności, która umożliwia wysyłanie kryptowalut do znajomych

Signal ogłosił we wtorek, że testuje teraz nowy system płatności peer-to-peer w wersji beta swoich aplikacji. Nowa funkcja, zwana odpowiednio Signal Payments, obsługuje obecnie tylko jeden protokół: portfel MobileCoin i towarzyszącą mu kryptowalutę MOB. MobileCoin ma bliskie relacje ze współzałożycielką i dyrektorem generalnym Signal, Moxie Marlinspike, która doradzała firmie przed ostatnią rundą finansowania ogłoszoną w zeszłym miesiącu.

„Pierwszym protokołem płatności, do którego dodaliśmy obsługę, jest skoncentrowana na prywatności sieć płatności o nazwie MobileCoin, która ma własną walutę, MOB” – napisał w poście na blogu Jun Harada, szef ds. Rozwoju i komunikacji w firmie Signal. „Jak zawsze, naszym celem jest trzymanie danych w twoich rękach, a nie w naszych; Konstrukcja MobileCoin oznacza, że ​​Signal nie ma dostępu do Twojego salda, pełnej historii transakcji ani środków. Możesz też przelać środki w dowolnym momencie, jeśli chcesz przejść na inną aplikację lub usługę ”.

Obraz: Sygnał

Firma twierdzi, że osoby zainteresowane wypróbowaniem tej funkcji muszą na razie mieszkać w Wielkiej Brytanii, a ci, którzy się zakwalifikują, mogą zarejestrować się w MobileCoin i uzyskać dostęp do funkcji za pośrednictwem Signal beta. „To jest funkcja beta w wersji beta, ale dla tych w Wielkiej Brytanii, którzy żyją na krawędzi, pomóżcie nam w testowaniu i przekażcie opinię” – pisze Harada.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook